Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Bratří Čapků 260, Příbram

Jsem u pana doktora mnoho let a jsem naprosto spokojený.

Já si nemůžu stěžovat. A hlavně léky které mi předepíše zabírají, sice jsou dražší něco se i doplácí, ale neudělali by jsme to pro své zdraví? Samozřejmě člověk se načeká, ale asi to má nějaký důvod když má pořád plné čekárny! Jinde jsem tolik nezažil! Prostě spokojenost !!!

Pan Skaloš léčí opravdu od stolu ...Momentálně hledám nového obvodního doktora ,protože tenhle nepošle na vyšetření a předepisuje léky aniž by věděl co člověku vůbec je a to neberu v potaz jeho nálady tak každej sme od toho ale on by tam měl být hlavně od jednoho LEČIT

Pan Skaloš je sice občas takový mrzout ale on se tak jen tváří ale na druhou stranu ale nemůžu si stěžovat vždy uděla maximum proto aby mi bylo lépe ...Sme u něj celá rodina a všichnisme spokojený

Nemůžu si stěžovat. U pana doktora jsem asi 15 let a vždy vyšel vstříc. Nemám problémy s diagnózou, ani s léky které předepisuje. Jak někdo tady píše, že zná jen dva léky, tak já mám opačnou zkušenost. V lékarně téměř vždy konstatují, že "takové drahé léky předepisuje jen Skaloš", ty léky zabírají a když doplácím, tak jen minimum!

K panu doktorovi chodi cela nase rodina uz nekolik let a jsme s nim velice spokojeni.I kdyz ma v cekarne dost lidi vzdy si najde cas pro mile slovo.

Nevstricny, neprijemny, nezajem o pacientovo zdravi
Diagnozu si urcuje pacient. Dva druhy antibiotik na vsechny nemoci.
V pripade ze nepotrebujete PN na chripku nedoporucuji. jakmile vam bude opravdu zle ci budete trpet zavaznou chorobou, penicilin asi zabira i na smrt a na vsechny tezce lecitelne onemocneni.
Schopnost diagnostiky pod urovni prvniho rocniku zdravotnicke skoly.