Soukromá gynekologická praxe MUDr.Mulač s.r.o.
Havlíčkova 1732, Beroun

paní doktorka stále bere nové pacientky a objednací lhůty jsou lidské, volala jsem tam dnes a nabídli mi nejbližší termín za deset dní, což je velmi slušné (nemám akutní potíže, jinak bych asi šla "na čekanou"). Tak teď jen doufám, že se připojím ke kladným hodnocením ;)

Hodnocení jednoznačně pozitivní. Profesionální přístup, vyslechnutí pacientky, vyhodnocení fakt, psychická podpora, zkrátka na jedničku. Pokud se vám někdy milé dámy zdá, že se zbytečně nevybavuje, tak jak jste byli zvyklí u nadstandartu, podívejte se prosím do čekárny. Sedí tam plno dalších pacientek, které chtějí vyšetřit. Za vyšetření pěkně poděkujte, a uvědomte si, že to není placený nadsandart.

Paní doktorka je velice milá a důsledná. Mohu posoudit při svém prvním těhotenství, kdy se o mě velice dobře starala. Malá

Paní doktorka je velice příjemná žena. Moje první návštěva gynekologie v životě, o co jsem se bála, o to to bylo lepší. Šla jsem až v osmnácti a trošku se bála, že budu poslouchat povídání, jako jsem si vyslechla u jiného gynekologa, i když jsem se jen objednávala. Vůbec nic takového se nekonalo, naopak, docela mě podržela a ujišťovala mě, ať se nebojím a tak. Má velice příjemnou sestřičku, obě chápavé a pohodové. Doporučuji všem. :)

velmi milá a příjemná paní doktorka. Mohu doporučit.

Když bych k ní začala chodit, nevíte za jak dlouho mě objedná když tam zavolám?

velmi citlivý a profesionální přístup

Dobrý den, ráda bych reagovala na nejnovější příspěvek od "anonyma". Také jsem se přestěhovala a také jsem si před tím platila nadstandard ve špičkové pražské ordinaci a proto mám také porovnání. Vstupní pohovor byl stejný, vyšetření probíhalo naprosto totožně (vaginální vyšetření, ultrazvuk, stěr z čípku) a paní doktorka Spoustová si se mnou navíc povídala a byla na mě velmi milá. Pokud někdo vyžaduje při každé gynekologické prevenci vyšetření tvající dvě hodiny s kompletním screeningem, asi by měl zůstat u svého "nadstandardu". Ale otázkou je, zda to nezavání psychickou poruchou...

K paní doktorce jsem začala chodit z důvodu změny bydliště. Přímo pro ni jsem se rozhodla na základě zdejšího kladného hodnocení. Bohužel musím konstatovat, že až tak nadšená jsem z ní nebyla. Předtím jsem chodila k lékařce, kde se platil nadstandard, ale péče, přístup lékařky a sestřičky byl nesrovnatelně lepší. Už samotný vstupní pohovor u bývalé doktorky byl veden mnohem důkladněji a každé vyšetření bylo komplexnější. Neříkám o paní doktorce Spoustové, že by mne zrovna odbyla, ale rozdíl v přístupu jejím a bývalé lékařky je opravdu citelný... Bohužel:-(

Paní doktorka je velmi milá a citlivá, vyšetření není horor, jako u některých jiných gynekologů. Ordinace v Medicentru je dobře vybavená. Sestřička je také velmi příjemná. Doporučuji. B. Vojáčková