Ortopedická ambulance

Ortopedická ambulance
Sokolovská 77, Plzeň

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Mockrát děkuji doktorů. Výborně vyšetření,moc mýlí,chodím k němu 4 roku celou rodinu,sestřičky super, Doporučuji.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor je asi specialista ale když má člověk objednaný termín návštěvy tak by se měl dodržet a ne čekat přes hodinu.

Umístění: Ortopedická ambulance silná bolest ramene

Tímto děkuji panu doktorovi, pomohl mně citlivě obstřikem velmi bolestivého ramene, dalším jeho doporučením bolest brzy přešla. Byla jsem s jeho péčí naprosto spokojena. Mgr. Jana Khaurová, Mrtník

S tímto doktorem nejsem spokejena, vůbec ne pomohl, a když jsem mu oznámila co mě trápí tak mi řekl abych si nevymýšlela tak po tom co mi řekl ty to slova jsem si vyhledala radší jinýho ortopeda a kdyby mě pan doktor vyslechnul tak nedopadnu teď jak jsem dopadla

Já jsem dosud jedině spokojena. Pan doktor je pečlivý a nic nepodceňuje, přístup má k člověku skvělý, jsem ráda že jsem šla zrovna k němu.

Přidávám kladné hodnocení - pan doktor je odborník a přestože má plné čekárny, často ordinuje i po konci ordinačních hodin a nevyhodí ani neobjednané pacienty. Stěžovatelům z řad sportovců vzkazuju, ať se nediví názoru pana doktora na sport, když z praxe vidí, jak velké % úrazů a postižení ze sportu je, takže sportujte s mírou, nebo se pak nedivte, když Vám někdo vyčte, že to byl zbytečný úraz. A kdo nerozumí humoru, ať jde jinam...radši si vyslechnu pár vtípků, než jít k doktoru bručounovi, který mi ani nevysvětlí, co mi je. Pan doktor je odborník, pozná třeba i problémy způsobené boreliózou. :o)

Č

To si snad lidi děláte legraci tady s těmi recenzemi.Doktor, ke kterýmu přijde pacientka s bolestí kolene a on jí řekne,že na to měla myslet dřív, než si pořídila haranta a že jí bude bolet koleno když bude muset jezdit s kočárem.Ke mně se choval v pohodě,ale co si dovolil na manželku,to je doslova na přesd..ku.

Mně pan doktor nepomohl, resp. ani nerozpoznal na oteklém koleni, že se jedná o banální věc (výpotek v koleni).
Chodila jsem na jeho doporučení po rehabilitacích, které samozřejmě nikam nevedly, a stačilo vzít akorát stříkačku a vodu vytáhnout. Ano, humoru má na rozdávání, avšak jen ten pokaždé nestačí.

Honzo, sverazny ano, precpane cekarny u spatnych doktoru nenajdes... Takze i ta oba cekani se da vydrzet. Chodim k panu Dr. Jacenkovi sama i s detmi a jsem velmi spokojena. Letos babicka chtela mit jistotu, ze se opravdu s problemem me dcery neda delat nic jineho, nez jak nam doporucil Dr. Jacenko a tak nas objednala k jinemu odbornikovi, primo na dany problem a hodnoceni bylo naprosto stejne jako od pana doktora Jacenka.

Názory na MUDr Jacenka se liší, ale sama za sebe mohu říct, že je to doktor s velkým "D" a zasluhuje jen pochvalu. Ve svém oboru se opravdu vyzná a opravdu umí vynadat i povzbudit. Jeho černý a trochu drsný humor jen svědčí o tom, že i lékař je jen člověk a s chutí se u něho zasměji. Fronty v čekárně znamenají, že se každému pacientu maximálně věnuje a nebere nás jako bod pro pojišťovnu.