Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Už dva roky jsem chodila k paní doktorce s bolestmi zad. Psala mi pořád nějaké rehabilitace kteréž byli k ničemu. Když jsme paní doktorku žádala o pořádné vyšetření nedostala jsme ho. Poprvé když mě odvezla sanitka že jsme měla znecitlivělou nohu tak jsem měla blok té SI skloubení nebo jak se to přesně jmenuje. Podruhé když mě vezla sanitka opět s necitlivělou nohou tak jsem si v liberecké nemocnici vysílala magnetickou rezonanci a ejhle 2 vyhřezlé plotýnky a utlačuje mi to nerv do nohy. Když jsme paní doktorce donesla výsledek magnetické rezonance tak se začalo konečně něco dít konečně žádanky k odborníkům. A výsledek musím na operaci zad. Takže opravdu jsem paní doktorce velice vděčná

Umístění: Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Potíže z chůzí , svalový problém.

Pani doktorka naprostý milý a pohodový profesionál . Navštívil jsem ambulanci v neděli a byl jsem překvapen přístupem jak pani doktorky tak s ni sloužící sestrou. Děkuji Štětina