Praktický lékař pro děti a dorost
2. května 886, Studénka

Výborná lékařka, jsem nadmíru spokojená. Vše vysvětlí, dá doporučení a léky dává opravdu tak, aby pomáhaly. I my máme důvěru. Jen škoda, že má ordinaci jen 2 dny v týdnu. Děkujeme paní doktorko, děkujeme i sestřičce za perfektní organizaci, aby vše odsýpalo.

K paní doktorce mám důvěru. Ta je asi nejdůležitější. Jsem zcela spokojena s lidským přístupem, i s nerozdáváním zbytečných léků. O oba kluky se i se sestřičkou starají perfektně. A se mnou mají trpělivosti taky dost. Jsem ráda, že se může o mé kluky starat právě ona. Děkuji.

Paní doktorka, příjemně jen vypadá. Místo aby napsala, nějaké léky, pošle vás do lékarny, at si tam neco koupite. A kdyz neco predepise, je to spatne a k nicemu.Dceri napsala leky na ktere byla alergicka.

Příjemná a hodná paní doktorka.Kdykoli jsme lékařku navštívili v ordinaci chovala se příjemně a dítě důsledně prohlédla.Nemám nic co bych mohla paní doktorce vytknout,můžu jen doporučit!!!!Jsem sokojená a i nadále zůstane ošetřujícím lékařem mého dítěte.F.M.