Pražská 23, Znojmo
G-MEDA s.r.o. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Těhotenství

Skvělá paní doktorka,velice příjemná a milá.Vše při vyšetření krásně popisuje.Milá byla i sestra.Pohlaví nám řekla už ve 12tydnu,na to jestli opět určila správně si ještě chvilku pockáme????

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Paní doktorku jsem měla na prvním i druhem screenigu v Brně. Dokonce má screening jeden den v tydnu i ve Znojmě, ale nepodařilo se mi dohledat kde přesně... Velmi sympatická, milá a dobrá lékařka. Vše krásně vysvětlila a ukázala. Pohlaví miminka řekla hned ve 12.tydnu a opravu se nemýlila, prej je na tohle profik a pokud si u pohlaví není jistá, tak radši neřekne nic. Všude na netu doporucuji s tohohle zařízení hlavně p. Vlašina ( snad mám jméno napsáno správně ), ale za mě běžte k paní Pavkové!!! ???? věřím, ze nebudete litovat... Jediné co bych vytkla nebo spíš co mě opravdu mrzelo, tak bylo to, ze s druhého vyšetření nemáme žádnou fotku ani památku... ale to si myslím, ze je nastaveni Prenatalu a ne lékařky...

Paní doktorka mi pomohla s mými dlouholetými obtížemi. Má velmi vstřícný přístup, zároveň je profesionální. Doporučuji.

Nejlepší paní doktorka, kterou znám. Přešla jsem k ní v průběhu těhotenství od dr.Rozvadovské. Paní doktorka, si vždy najde čas na vaše otázky a snaží se vše vysvětlit tak, aby to člověk pochopil. Sestřičky v ordinaci jsou taktéž skvělé..milé, ochotné. Práce s lidmi je někdy obtížná, ale i pacientky by se měly zamyslet nad chováním vůči nim.

Paní doktorka Pavková je snad nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla. Ochotná, příjemná.. Prostě opravdu úžasná!! Všem doporučuji:-)

S paní doktorkou Pavkovou jsem velice spokojená.

K paní doktorce chodím už mnoho let a neměnila bych. Výborná.

Paní doktorka super, ale sestry v jejich ordinaci děs a hrůza. Arogantní, protivné, vůbec neumí jednat s lidmi.

S paní doktorkou Pavkovou jsem maximálně spokojená, velmi trpělivě a podrobně vysvětluje jakoukoli léčbu či lék, který indikuje. Je velmi milá a ochotná. Lékařka na správném místě !!!

K paní doktorce jsem přešla během těhotenství z důvodu stěhování z jiného města a musím říct, že je naprosto skvělá. Předchozí lékařka mi nechala nezaléčený zánět (od 18tt až do 35tt) a nechala mě žít v iluzi, že se s tím během těhotenství nedá nic dělat. Paní doktorka Pavková mi okamžitě nasadila léčbu, které do dvou dnů zabrala. Vždy je usměvavá, velmi milá a opravdu si na své pacientky udělá dostatek času. Vše ochotně vysvětlí, pomůže a poradí. Stejně tak si nemohu stěžovat na žádnou ze sester, ani jedna na mě nikdy nebyla nepříjemná, jak je popisováno v některých komentářích. Dobrá je i paní doktorka Rozvadovská, nemohu si na nikoho z ordinace stěžovat. Doporučuji!