Paní doktorka mi pomohla s mými dlouholetými obtížemi. Má velmi vstřícný přístup, zároveň je profesionální. Doporučuji.

Pražská 23, Znojmo
G-MEDA s.r.o. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Nejlepší paní doktorka, kterou znám. Přešla jsem k ní v průběhu těhotenství od dr.Rozvadovské. Paní doktorka, si vždy najde čas na vaše otázky a snaží se vše vysvětlit tak, aby to člověk pochopil. Sestřičky v ordinaci jsou taktéž skvělé..milé, ochotné. Práce s lidmi je někdy obtížná, ale i pacientky by se měly zamyslet nad chováním vůči nim.

Paní doktorka Pavková je snad nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla. Ochotná, příjemná.. Prostě opravdu úžasná!! Všem doporučuji:-)

S paní doktorkou Pavkovou jsem velice spokojená.

K paní doktorce chodím už mnoho let a neměnila bych. Výborná.

Paní doktorka super, ale sestry v jejich ordinaci děs a hrůza. Arogantní, protivné, vůbec neumí jednat s lidmi.

S paní doktorkou Pavkovou jsem maximálně spokojená, velmi trpělivě a podrobně vysvětluje jakoukoli léčbu či lék, který indikuje. Je velmi milá a ochotná. Lékařka na správném místě !!!

K paní doktorce jsem přešla během těhotenství z důvodu stěhování z jiného města a musím říct, že je naprosto skvělá. Předchozí lékařka mi nechala nezaléčený zánět (od 18tt až do 35tt) a nechala mě žít v iluzi, že se s tím během těhotenství nedá nic dělat. Paní doktorka Pavková mi okamžitě nasadila léčbu, které do dvou dnů zabrala. Vždy je usměvavá, velmi milá a opravdu si na své pacientky udělá dostatek času. Vše ochotně vysvětlí, pomůže a poradí. Stejně tak si nemohu stěžovat na žádnou ze sester, ani jedna na mě nikdy nebyla nepříjemná, jak je popisováno v některých komentářích. Dobrá je i paní doktorka Rozvadovská, nemohu si na nikoho z ordinace stěžovat. Doporučuji!

velice příjemná a ochotná lékařka, která se snaží vždy pomoci!!!

Paní doktorka je nejpříjemnější doktor jakého znám.Citlivá,příjemná a odborník.Tak by mělo fungovat celé zdravotnictví.

S paní doktorkou Pavkovou jsem velice spokojená.

K paní doktorce chodím už mnoho let a neměnila bych. Výborná.

velice příjemná a ochotná lékařka, která se snaží vždy pomoci!!!