MUDr.

Šárka Pavková

Kontaktní informace

• M

Paní doktorka mi pomohla s mými dlouholetými obtížemi. Má velmi vstřícný přístup, zároveň je profesionální. Doporučuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Martin Kaliský
    Martin Kaliský
    MUDr. Jana Janského 11, Znojmo
    Pan doktor (v současné době primář) je jeden z nejlepších lékařů, jaké jsem kdy poznala. Mé těhotenství je od začátku… Více

Milan Živný

Jánského 11, Znojmo

Radek Chvátal
    Radek Chvátal

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Nejlepší paní doktorka, kterou znám. Přešla jsem k ní v průběhu těhotenství od dr.Rozvadovské. Paní doktorka, si vždy najde čas na vaše otázky a snaží se vše vysvětlit tak, aby to člověk pochopil. Sestřičky v ordinaci jsou taktéž skvělé..milé, ochotné. Práce s lidmi je někdy obtížná, ale i pacientky by se měly zamyslet nad chováním vůči nim.

• L

Paní doktorka Pavková je snad nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla. Ochotná, příjemná.. Prostě opravdu úžasná!! Všem doporučuji:-)

• B

S paní doktorkou Pavkovou jsem velice spokojená.

• D

K paní doktorce chodím už mnoho let a neměnila bych. Výborná.

• S

Paní doktorka super, ale sestry v jejich ordinaci děs a hrůza. Arogantní, protivné, vůbec neumí jednat s lidmi.

• S paní doktorkou Pavkovou jsem maximálně spokojená, velmi trpělivě a podrobně vysvětluje jakoukoli léčbu či lék, který indikuje. Je velmi milá a ochotná. Lékařka na správném místě !!!

• K paní doktorce jsem přešla během těhotenství z důvodu stěhování z jiného města a musím říct, že je naprosto skvělá. Předchozí lékařka mi nechala nezaléčený zánět (od 18tt až do 35tt) a nechala mě žít v iluzi, že se s tím během těhotenství nedá nic dělat. Paní doktorka Pavková mi okamžitě nasadila léčbu, které do dvou dnů zabrala. Vždy je usměvavá, velmi milá a opravdu si na své pacientky udělá dostatek času. Vše ochotně vysvětlí, pomůže a poradí. Stejně tak si nemohu stěžovat na žádnou ze sester, ani jedna na mě nikdy nebyla nepříjemná, jak je popisováno v některých komentářích. Dobrá je i paní doktorka Rozvadovská, nemohu si na nikoho z ordinace stěžovat. Doporučuji!

• velice příjemná a ochotná lékařka, která se snaží vždy pomoci!!!

• Paní doktorka je nejpříjemnější doktor jakého znám.Citlivá,příjemná a odborník.Tak by mělo fungovat celé zdravotnictví.