Novodvorská 3060, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Ja mam z touto doktorkou opravdu špatnou zkušenost. Přišla jsem z hodně velkou bolestí v podbřišku a ona mě poslala domu se zaraženými větry. Vyloženě jsem si vydupala žádanku do nemocnice kde mě hned brali na sál se slepým střevem. Operace byla ve za vteřinu 12. Chtěla jsem tuto doktorku žalovat za zanedbání péče ale nakonec jsem si to rozmyslela ale určitě ji nedoporučuju! Nechybělo moc a zůstala jsem na stole.

Paní doktorku jsem navštěvovala celých 18 let a mohu ji jen vřele doporučit. Profesionální přístup a příjemné jednání jsou jedny z jejích hlavních předností. Vyzdvihnout bych chtěla i sestřičku, která je milá a vždy ke mě i mé rodině byla vstřícná.

Paní Mikulová je velmi příjemná, ale to je asi všechno. Dovolenou má vždy když tam příjdete, takže musíte jít k jinému lékaři a nebo se odkazuje na delší lékaře. Léčba asi jako před 30 lety. Často jí také zastupuje MUDr. Hudečková a do budoucna převezme její praxi, která je jeden z nejhorších lékařů v ČR.

Výborná paní doktorka a skvělá sestřička, chodím k nim s oběmi dětmi a jsem opravdu spokojená.Jak už někdo psal přede mnou, můžu se svěřit s jakýmkoli problémem nebo pochybností týkající se jak fyzického tak psychického zdraví nebo vývoje dětí a vždy vidím snahu pomoci, poradit, podpořit, uklidnit. Neměnila bych!!!!!!!

Opravdu dobrá doktorka, která si vždy dá tu práci a hledá nejlepší řešení i pro komplikovanější dětské případy.Chodím k ní s oběma dětma a jsem 100% spokojena. A na sestřičku nedám dopustit :-) Moc ochotná. Obě jsou k dětem moc milé a ohleduplné. Hezké,čisté vybavení ordinace.

Chodívál sem k ní, už od dob, kdy sem neměl ani páru, že tam jdu. :-P Nikdy sem na paní doktorku ani na paní sestřičku nemoch říct jediné křivé slovo. Vždy se snažila vyhovět mým požadavkům (a i když nemohla, tak se snažila navrhnout jiné stejně dobré nebo lepší řešení) a myslím že nejenom mým. Nejlepší doktorka a tomu odpovída i mé hodnocení. ~ S pozdravem Tomáš

Paní doktorka je velmi příjemná,stejně jako její sestřička,mají perfektní přehled o svých malých pacientech,sama bych takovou paní doktorku chtěla mít!!!

Jako malá jsem k paní doktorce chodila a teď mám tři dcery a jsme velmi spokojeni, neměnila bych.Paní doktorka a sestřička jsou příjemné,laskavé a usměvavé.Takových je už velmi málo.

Děkuji za Vaši pomoc - jste člověk na svém místě!!!

Paní doktorka je velice milá,sympatická a hlavně na svém místě!Je to správná ženská s velice krásným přístupem k malým,ale i starším dětem.Chci tím říct,že mimča se na ní jen smějí...Vždy se snaží vyhovět když může ,poradit,když ví a hlavně je to doktor s velkým D.Chodím k ní se svými dětmi a jsem velice spokojená!!!Neměnila bych ani za nic!!!