MUDr.

Šárka Koumarová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Vynikající lékařka i člověk, měl jsem možnost jí poznat zhruba před rokem a jedná se o velmi pečlivého a erudovaného odborníka.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Blanka Kučerová
    Blanka Kučerová
    Vikova 513, Slaný
    Paní doktorka Blanka Kučerová ,z ordinace na Vikova ulice,Slaný...Velmi dobrá paní doktorka,která opravdu léčí.Chodila… Více

Ilona Sedláčková
    Ilona Sedláčková
    Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha
    Největší kompliment paní doktorce i sestře složím tím, že po dlouhých letech jsem z ordinace odcházel nefalšovaně… Více

Mikuláš Havlík
    Mikuláš Havlík
    Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice
    Dlouhodobě velmi dobré zkušenosti s panem doktorem, zejména co se týká jeho profesionality a lidského přístupu. Více

Simona Skoumalová
    Simona Skoumalová
    Žižkova 2040, Benešov
    Po několika letech jsem hledal nového praktického lékaře na Benešovsku. Podle recenzí na webu jsem si vybral paní… Více

Veronika Braierová
    Veronika Braierová
    Švermova 268/76, Liberec
    Paní doktorka mil, velmi pečlivá. Vše vysvětlí, poradí. Sestřička příjemná, také vysvětlí vše potřebné. Na řadu… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Homeopatie
      Letecké zdravotnictví
      Infuzní terapie

• všeobecný praktický lékař

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• X

Paní doktorka si nabrala víc pacientu než může zvládnout, takže čekací doba je příšerná a když potřebujete jen recept, nebo cokoliv co vám může vydat i sestra, tak stejně musíte čekat a ještě je nepříjemná a neochotná.Odešla jsem jinam a jsem spokojená. A co se týče negativních názorů tady, tak s nimi naprosto souhlasím.

• Ať jsem přišla s čímkoli, vždy pomohla. Navíc je velmi milá a příjemná =)

• Paní doktorku mohu jen doporučit.
      U většiny lékařů máte pocit méněcennosti a nucené oddanosti.
      Paní doktorka si Vás vyslechce a chce léčbu ušít pro vás. Odhadne pacienta a reaguje dle vašich potřeb. Pokus má pocit, že ta půlka tabletky na tlak vás uklidní, tak vám ji dá. Pokud jste člověk, který se přiklání k alternativě nechá ATB jako poslední léčbu.
      To, že někdo napíše, že za předběhnutí se platí... Bože vždyť je to bězná praxe.
      Buď si sedneš a počkáš a pokud pospícháš do práce a jsou pro tebe čas peníze, tak zaplatíš. Někdo se nad tím ani nepozastaví, proč taky?
      Pan doktor, který je tam na zaučení má právo na pomalost a uváženost. O to víc je pečlivý. A vy máte ústa a telefon aby jste se zeptali kdo kdy tam je, pokud upřednostňujete určitého lékaře.
      Ohledně závodní péče... Byla jsem svědkem toho, že byla narvaná čekárna, ale fungovaly obě dvě paní doktorky. Paní doktorka Bílková pro své pacienty a druhá doktorka pro závodní péči. Nevidím v tom problém.
      Ohledně farmaceutických firem. Pokud Vám paní doktorka doporučí Laktobacily asi ví proč to dělá ne? Už je na Vás zda si vyberete v lékárně méně kvalitní či více.
      Paní doktorku vřele doporučuji. Jako jedna z mála obvodních lékařů je schopná a ochotná vám udělat vyšetření, které vám jinde nejsou a ani nemůžou udělat.
      Klára B.

• Je vstřícná a příjemná, navíc má velký přehled a je šikovná.

• S paní kolegyní jsem měl možnost se setkat jednou při významné a podstatné události a zcela přesvědčivě jsem nabyl dojmu, že je lékařkou korektní, poctivou a snaživou. Takovou do jejíchž rukou bych se svěřil, nebo i využil vyššího typu pracoviště, které je schopna doporučit. Její časová limitace je v jistém ohledu daní za ambice, které jsou však ku prospěchu věci.
      Mladému kolegovi velmi fandím a držím palce. Tento lékař Vás neošidí, vše zkonzultuje a zváží. K tomu choďte rádi o to víc.

doc. MUDr. Roman Zazula, Ph.D.

• Paní doktorka Bílková je pro mě velice ochotnou lékařkou. Setkala jsem se se spoustou doktorů a nikdy nikdo nebyl tak příjemný k pacientům. :-)

• vynikající lékařka,prčlivá,vnímavá k pacientům a milá.

• S

Paní doktorka je velmi milá a nikdy mě neodbyla. Myslím si, že už zná lidi, kteří si vymýšlejí nemoci a požadují vyšetření, které nepotřebují. Pokud jsem měla problémy, neváhala mě zaslat na odborné vyšetření. Je pravda, že pro velký počet pacientů je někdy problém se k ní dostat a proto je super, že zavedla placené hodiny na objednání. Ráda si zaplatím, když vím, že se na mě dostane ve stanovenou hodinu.

• J

Je nelepší a není k tomu co dodat!