Ordinace PL pro dospělé
Náměstí Svobody 1, Šumperk

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je člověk na svém místě je vstřícná a vždy jedná na rovinu a to se mi líbí,nemaže med kolem pusy. Vždy je ochotná a stejně tak i sestřička. Nikdy se mi ještě nestalo, že by mi nenapsala žádanku na odborné vyšetření jak tady píše nějaká paní, která se mimochodem ani nepodepsala, radši. Takže za mě 100%

Opravdu velmi dobrá doktorka. Pošle vás k odbornému lékaři, ale již vám nenapíše doporučení, bez kterého vás tam nevezmou. Rovněž se mi nelíbí, že sestra když hovořím s doktorkou mi sedí prakticky za zády a slyší vše o čem mluvíme.

Jednání paní doktorky a její sestry je velice vstřícné a lidské.Paní doktorka Kaplová ošetřuje mého tatínka, který má rakovinu a ten je vždy po konzultaci s ní o něco optimističtější a má větší chuť se léčit. S porovnáním s některými šumperskými lékaři,(byť i jen chováním) je paní doktorka hodně na špici,je hodně dobrá.
Pokud jsem si tady přečetla komentář k obezitě...tak jen pro dotyčného..Nikdy nevíte proč je člověk silnější...štítná žláza je prevít.. a Vy nejste kompetentní soudit člověka podle vizáže. Odborná praxe a přístup k lidem je mnohem důležitější než to jak člověk vypadá.

S paní doktorkou jsem spokojená, působí na mě velmi milým dojmem.

Příjemná paní doktorka.