Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající mam...

• gynekologie a porodnictví

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky poprvé a byla jsem velice spokojená. Sestřičky i paní doktorka jsou moc milé, ochotné a vysvětlily mi vše co jsem chtěla vědět. Dále se mi líbí snadné objednání přes internet. :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je na správním místě. Vše vysvětlí, doporučí, je milá, vtipná...skvělá ženská prostě. Jsem ráda, že jsem na ní díky těmto stránkám narazila. Jsem maximálně spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla poprvé a jsem naprosto spokojena. Věnovala se mi celou půlhodinu, zodpověděla mi všechny moje otázky a velmi dobře mi poradila. Určitě paní doktorku doporučuji. I sestřičky jsou velmi příjemné, takže se cítíte skvěle už ve dveřích.

Paní doktorka je velmi příjemná a šikovná. Sestřičky také moc milé a příjemné. Určitě doporučuji! Jen je trošku nepříjemné křeslo naproti dveřím. Jinak vše v naprostém pořádku. Nemůžu si paní doktorku vynachválit :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den,k paní doktorce chodím 15 let a s její péčí jsem velmi spokojená.Pomohla mi vyřešit můj velmi bolestivý problém-endometriozu.Také brzy poznala,když jsem měla mimoděložení těhotenství.Díky její péči mám 3 zdravé kluky.Paní doktorce i sestřičkám patří můj velký dík! Jitka Lavičková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi milá, vše mi v klidu vysvětlila. Udělala si na mě čas, takže mám dobrý pocit a nemám vůbec pocit, že paní doktorku zdržuji, jak tomu bylo u předešlé lékařky Jsem velmi mile překvapena. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je příjemná, při vyšetřování dokáže člověka uvolnit a necítí se nepříjemně. Jsem ráda, že jsem k ní začala chodit, má opravdu skvělý přístup

Dobrý den.
Včera jsem byla u paní doktorky poprvé. A musím říct, že jsem byla mile překvapená. Vše proběhlo k mé spokojenosti. Děkuji s pozdravem Bezděková.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

8.8.14 jsem jako člověk neznalý místních poměrů poprvé navštívila paní doktorku Kalašovou mj. hlavně na základě uvedených recenzí a skutečně potvrzuji vše, co je zde uvedeno - příjemná, milá osobnost, objednání přes internet fungovalo spolehlivě, sestřička vstřícná, ochotná, vše mi vysvětlila. Celková atmosféra v ordinaci byla uvolňující a odcházela jsem bez stresů z další návštěvy, naopak se těším. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návšťevě jsem velice velice spokojena sestřičky i paní doktorka super vstřícný přístup a příjemná atmosféra, lidský přístup. Paní doktorka mi cše vysvětlila co se týče mého problému a probrali jsme všechno co se bude dít dál krok po kroku a všechny možnosti. Věnovala se mi opravdu dlouho, jsem nadšená

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, je mi 38 let, mám 3 děti a stále mám problémy s tím, že krvácím (špiním) i mimo menstruaci. Byla mi nasazena hormonální léčka (Norethisteron), na ultrazvuku nebylo nic neobvyklého, paní doktorka hovořila jen o kolabujícím folikulu. Žádná další vyšetření jsem nepodstoupila, jen utz. po menstruaci a vše vypadalo v pořádku. Bohužel vše bez efektu, začnu špinit v podstatě pár dní po ukončení menstrace. Je nějaké řešení? Děkuji za odpověď. M.

Dobrý den, zkuste přidat vitaminy A + C - Ascorutin 3x2
Do pochvy Cicatridinu 2x týdně čípek na noc,určitě kontrola cytol.
S pozdravem MUDr. Kalašová Š.

MUDr. Šárka Kalašová

Dobrý den, je mi 16 let a ještě jsem nikdy nenavstivila gynekologického lékaře. Nevím tedy jak to chodí, tak jsem se chtěla zeptat jestli při první návštěvě je třeba vzít s sebou jednoho z rodičů kvůli nějakému podepisování nebo není třeba. Z rodičů by jedině mohl můj taťka a je mi to velmi trapné....

Dobrý den, bohužel, dle zákona potřebujeme souhlas l z rodičů .
Zdraví MUDr. Kalašová

MUDr. Šárka Kalašová