Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Příkopy 1310, Náchod

K paní doktorce jezdím se svým synkem. Dojíždím za ní z jiného města a musím říct, že se to rozhodně vyplatí!

pozitiva:
- velmi příjemná atmosféra, paní doktorka a sestřička jsou stále usměvavé a profesionální
- oba mají kladný vztah k dětem
- nepoužívá se zda metoda zastrašování, jak jsem se s tím setkala u jiné pediatričky
- paní doktorka netypuje diagnózy od stolu, ale vždy posílá na odborná pracoviště, aby byla vždy 100% jistota

Všechny tyto body jsou pro mě moc důležité a jsem ráda, že jsem takového pediatra našla! :)

Super! Jsme spokojeni..Chodila jsem k ni já a teď tam chodím i s dcerkou... nikdy jsem s ní neměla žádný problém

:-)

Velmi hodná paní doktorka, opravdu vyjde vždy vstříc i mimo ordinační dobu. A jestli má někdo proti paní doktorce nějaké výhrady tak samozřejmě muže jít jinam,ale naše hodnocení se nezmění...

Milá a vstřícná paní doktorka,velice pečlivá,nad ničím nemávne rukou a snaží se opravdu pomoci a poradit. Kéž by takovýchto lékařů bylo ve zdravotnictví co nejvíc,zatím pozoruji spíše opačný trend.

Příjemná paní doktorka, která našim dětem i nám jako rodičům vždy vyšla vstříc
jak po stránce své odbornosti, tak i časově. Nikdy jsem ji neviděl jinak, nežli s úsměvem,
a to i ve chvíli, kdy nad naším dítětem stála ve své ordinaci pozdě večer kdy jiní již jsou v županu.