Praktický lékař pro děti a dorost
Moravská 29/497, Havířov

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která byla častokrát na záskok u paní doktorky Hustákové. Příjemné lidské jednání a vše pečlivě vysvětlí. Škoda že nemá svoji ambulanci, hnedka bych se k ní přehlásila....

Mám těhotnou přítelkyni a hledám skvělého lékaře pro naše maličké miminko, podle těch názoru a komentářů, jsme díky Vám našli doktory, který nám opravdu bude nápomocem, když naše dítě bude stůně. Děkuji mnhokrát za Vaše názory a komentáře. Věřím, Vašim doporučením a budu věřit, že je opravdově tak skvělá jak píšete. Jelikož je to zatím jeden z nejlepších lékařů v Karvinském kraji zatím ;-) jinak mnohokrát děkuji těm, kteří máte s ni zkušenosti. S pozdravem Anonym

K paní doktorce Kutějové jsem chodila jako dítě, také můj manžel a teď k ní chodíme i s našimi kluky a musím říct, že lepší a profesionálnější doktorky NENÍ. Paní doktorce bych i touto cestou chtěla moc poděkovat za vše, co pro nás kdy udělala.

K paní doktorce Kutějové chodím už skoro 6 let s oběma dětma. Vždycky mi dobře poradila. Všem maminkám, které hledají dobrého pediatra pro své dítě, ji doporučuji.

Přestože již 15 let nebydlím v Havířově a moje 2 dcery už vyrostly, nikdy nezapomenu na profesionální a milý přístup paní doktorky Kutějově.

K paní doktorce Kutějové chodím s oběma syny už 15 let. Je skvělá, vše dobře vysvětlí, poradí. Když přetrvávaly zdravotní problémy u mladšího syna, trpělivě hledala cestu, jak nám pomoci. Souhlasím - nejlepší doktorka v Havířově. :-D

proste nej nej nej pani doktorka

Paní doktorka umí všechno dobře vysvětlit a je hodně na pacienty milá dobře jsme so vybrali doporučuji

Paní doktorka je velmi zkušená, vždy ochotná a pečlivá.

Skvělá lékařka!