Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem bohužel musela komunikovat, kvůli zastupování mého praktického lékaře, důvod návštěvy nevolnost.
Paní doktorka neochotná, protivná ženská na dotazy reaguje arogantně a nemá žádné pochopení. Nikdy víc k této paní.
Jinak pochvala sestřičce že to s ní vydrží, jinak sestřička milá a sympatická to je jediné plus teto návštěvy.

Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem bohužel musela komunikovat, kvůli zastupování mého praktického lékaře. Z důvodu covidu ..paní doktorka mi doslova řekla, že jsem blbá, protože nejsem naockovana a na žádný PCR test mě posílat nebude, když mi vyšel antigen pozitivní. Bylo zřejmé, že ji strašně obtěžuji. Doufám, že už s ní nebudu muset nikdy nic řešit.

S paní doktorkou jsem maximálně spokojen. Ve všem vyšla vstříc a při objednání bere pacienty přesně na čas takže maximalni spokojenost .

Na paní doktorku si nemohu stěžovat, prodělala jsem silnou alergii na antibiotika a díky jejímu rychlému zásahu jsem se z toho dostala. Nikdy mě neodmítla a vždy mi udělala potřebná vyšetření i opakovaně. Pokud se někomu zdá náladová, tak je také jenom člověk, stejně jako my. Za mě je to velmi šikovná a spolehlivá lékařka, kterou mohu jenom doporučit. Pokud si chcete nechat vyplnit nějaké papíry na pojišťovnu, tak jí na to máte nechat čas, ona je tady především pro nemocné, kteří mají přednost.

Od této paní doktorky jsem odešla. Pro její nálady a neochotu. jelikož jsem k ní raději nechodila, pak mi nadávala, že se léčím všude možně, jen ne u ní.
Kartu k novému lékaři posílala půl roku. jsem ráda, že jsem pryč.

Paní doktorka mi zachránila život, nenechala nikdy nic náhodě a jsem si jistá,že jsem v těch nejlepších rukou!!! Děkuji za takovou doktorku a výbornou sestřičku :)

Velmi dobrá a ochotná lékařka ``` "Doporučuji".

K pani doktorce chodím, už 10let a nemám s ní problém. Vždy je vstřícná. Když jsem k ním přišel s problémem, tak mě okamžitě poslala k odbornému lékaři a nebýt jí, tak tu dnes nejsem. Děkuji ji jí.

Paní Doktorka, právem praktický lékař! V době, kdy jsem přišel o sestru a mamku, studoval jsem a měl jsem paní Dr. jako školní lékařku, stala se mi oprorou a vždy byla k mé osobě vstrícná a "lidská", vždy!!! Pro každého simulanta byla vždy přísná, ale právem... Když jsem se odstěhoval do Brna, další 2 roky jsem dojížděl do Třebíče za MUDr. Hávovou, protože jsem chtěl a mám ji dodnes ve svých vzpomínkách rád. Slova jako arogance a neochota mi k této paní nesedí a budu pořád preferovat odbornou praktickou lékařku, která byla i oblíbenou profesrkou na střední zdravotnické škole a navíc sloužila i směny v nemocnici. Tato milá paní je nám příkladem, protože jako své povolání si vybrala poslání pomáhat druhým!!!!! Vážím si Vás paní doktorko... :-) .. Marian Butkaj, ISŠ obchodní, cca 15 let nazpět... možná si vzpomenete...

Paní doktorka, jak již zde bylo uvedeno je opravdu velmi náladová žena a když nemusím, tak k ní nechodím. Když jsem chtěl vyplnit nějaký formulář pro pojišťovnu, tak to byl opravdu velký problém a tvářila se na mě, jak kdybych chtěl kdo ví co. Již dlouho uvažuji přestoupit k nekomu jinému, ale nevím kam. Sestřička zasluhuje jen chválu.