Adresa

Ordinace specialisty - neurologie
Palackého 436, Pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřený profil

U tohoto doktora si v průchozí úzké chodbičce ("čekárně") počkáte vždy (!) několik desítek minut, i když jste objednaní na určitý čas (a to si pan dr. objednává pacienty po půlhodině!). Není se čemu divit - i v ordinaci čekáte několik minut, než vás pan dr. začne vyšetřovat. Nejdřív si přece musí vyřídit svoje věci vedle v sesterně (bohužel, na sestřičku jsem tam nikdy nenarazila), hlavně žádný spěch... Mně teda vždycky celkem pečlivě vyšetřuje, teda takovéto: "pomalu se ohněte, a zpátky... ...ruce v pěst... ...postavit na špičky...". A pak 20 minut ťuká do starého psacího stroje zprávu (opět žádný spěch). Není divu, že vyšetření pacienta za půlhodinu nestihne. Už tam nepůjdu. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

G

Dobrý lékař, proto doporučuji.

K

Vyšetření ani ne na úrovni doby ukončení lékařské fakulty, ordinace beze stop jakéhokoliv pokroku v tomto oboru, vyšetření formou sledování pohybujícího se prstu, nejvíc času při vyšetření zabere vyhledávání použitelného propisovacího papíru (kopíráku) do kufříkového psacího stroje a napsání vlastní zprávy. Neublíží!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu