Ordinace specialisty - neurologie
Palackého 436, Pardubice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

U tohoto doktora si v průchozí úzké chodbičce ("čekárně") počkáte vždy (!) několik desítek minut, i když jste objednaní na určitý čas (a to si pan dr. objednává pacienty po půlhodině!). Není se čemu divit - i v ordinaci čekáte několik minut, než vás pan dr. začne vyšetřovat. Nejdřív si přece musí vyřídit svoje věci vedle v sesterně (bohužel, na sestřičku jsem tam nikdy nenarazila), hlavně žádný spěch... Mně teda vždycky celkem pečlivě vyšetřuje, teda takovéto: "pomalu se ohněte, a zpátky... ...ruce v pěst... ...postavit na špičky...". A pak 20 minut ťuká do starého psacího stroje zprávu (opět žádný spěch). Není divu, že vyšetření pacienta za půlhodinu nestihne. Už tam nepůjdu. Nedoporučuji.

Dobrý lékař, proto doporučuji.

Vyšetření ani ne na úrovni doby ukončení lékařské fakulty, ordinace beze stop jakéhokoliv pokroku v tomto oboru, vyšetření formou sledování pohybujícího se prstu, nejvíc času při vyšetření zabere vyhledávání použitelného propisovacího papíru (kopíráku) do kufříkového psacího stroje a napsání vlastní zprávy. Neublíží!