Praktický lékař pro dospělé
Švermova 219, Vítkov

snazi se lecit podle sebe, je problem s odeslanim k specialistovi...., osobe jsem dlouhodobe trpel zvysenou teplotou, tvrdil jsem, ze ve me musi byt nejaky zanet, musel jsem pouzit "tvrda" slova, abych byl odeslan ke kompexnimu vysetrene a ejhle, kolonoskopie objevila dlouhodobe neleceny zanet tlusteho streva, stacilo 14-ti denni preleceni cilenymi antibiotiky a od te dobu je relativni klid

Nejhorší obvoďák kterého znám. Chodila jsem k němu dlouho, ale trpělivost mě přešla mluví s počítačem a neumí poznat diagnózu.Ani sestra není dobrá protože si pozve k sobě tři lidi a s jedním předevšema řeší jeho problémy. Takže nedoporučuji

velmi dobrý lékař odborně na úrovni, velmi dobrý diagnostik

Jsme spokojeni,já i manžel.Oba jsme pacienty dlouhá léta.Pan doktor je dobrý lékař i člověk.Vyslechne i problémy rodiny poradí a nestalo se mi že by spletl v diagnoze.Mohu jen doporučit!Díky za vše.

zkušený lékař s dlouhou praxí odborně na úrovni.

Toho lékaře znám dlouho jako zkušeného praktika,který léčí již 3.generaci naši rodiny a má naší plnou důvěru.Rovněž jeho sestra je obětavá s kladným přístupem a chováním k pacientům.
Pro velký počet pacientů je v ordinaci delší čekací doba,ale na tuto skutečnost jsme byli upozornění sestrou při vstupní registraci.