Rudolf Sirota

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Karviná Jiný

K panu doktorovi sice jedině s Neurolem ale když pominu jeho náladovost tak musím říct že je opravdu skvělý diagnostik. Čtyři odborníci koukali a každý měl svou diagnózu, teprve pan doktor mě poslal na hematologii a problém se začal řešit jelikož kožní projevy nejsou jen o mastičkách.

Umístění: Odborný lékař kožní

Skvělý lékař,žádné zbytečné povídání,chová se naprosto racionálně a efektivně!Jestli mu tam někdo kňučí a vykládá nepodstatné,tak se nedivím že ho zchladí.Za mě spokojenost a doporučuji

Umístění: Odborný lékař kožní pokračování v léčbě

Také vřele doporučuji, jelikož jsem sám zdravotník tak Hodnotím vynikající odbornost, preciznost a důslednost. Nenechává nic náhodě a hledá možnosti a způsoby léčby. Uvědomte si milí čtenáři a kritici, že jak je obtížné v jakémkoliv oboru správně a přesně diagnostikovat chorobu, tak u kožních onemocnění to platí dvojnásob (zvlášť když se k tomu nabalí jiný interní problém ! )

8.11. 2017

Dovoluji si některé informace ještě ujasnit a zpřesnit. K panu doktorovi Sirotovi jsem byl už asi po třetí a tudíž už to hodnotím obsáhleji. Čekací doba v čekárně v Č.T. může být 2 až 3 hodiny ( podle vytíženosti v daný den) Co se týče odbornosti, stojím si za svým názorem, že jeho odbornost a zkušenosti jsou na vysoké úrovni (což jsem měl možnost se přesvědčit, když mě lékař edukoval o všudypřítomnosti nebezpečných vlivů a jevů ( od "éček" v potravinách začínaje přes domácí roztoče, prachy a pyly až po "jedovaté" ovzduší ve kterém žijeme ) . Ale na druhou stranu se spíše přikláním k názoru pacientů a kritiků toho tábora, kterí si stěžovali na jeho "lidský" přístup k pacientům. Když jsem přišel konečně ten den na řadu, už byla na doktorovi vidět značná únava a vyčerpání a sám lékař mi přiznal, že už toho (zřejmě pracovně) začíná mít pro dnešek dost ( podotýkám že přede mnou ošetřil 9 pacientů, a z toho jedna pacientka staršího věku mě předběhla, protože se ji v ordinaci udělalo nevolno, takže šla přednostně do ordinace aby ji mohli dříve ošetřit a později opouštěla v doprovodu rodinných příslušníků ordinaci.

Teď konkrétně k mému případu: Ten den jsem si myslel, že můj problém už definitivně skončí - mýlil jsem se. Tím jak jsem dostal "školení" o nebezpečnosti všudypřítomných vlivů na organismus ( nejvíce se mě dotkla ta potravinová část) jsem nabyl dojmu, co budu vlastně jíst? (podotýkám že jsem nekuřák, alkohol výjimečně, ale v kombinaci s nasazenou léčbou p. Sirotou musím abstinovat - což se ještě dá snést ) Ale bylo mi řečeno, že měl bych si zapisovat potraviny , které týden budu jíst. Detaily zde ohledně svého zdrav. stavu popisovat nebudu, jen zmíním že z ordinace jsem odcházel s rozporuplnými názory. Uvedu jen, že základní problém, se kterým jsem poprvé do jeho ordinace přišel se vyřešil, ale nepotěšilo mě možné návaznosti s potravinami a při výkladu doktora Siroty jsem nabyl dojmu, že všechno je špatně. Tak nevím jak dlouho budu trpět výčitky které jsem si "vsugeroval" po rozhovoru s tímto lékařem. Na druhou stranu, se spoustou informací se s lékařem shoduji, ale říkám si , že pokud mě moje problémy až tolik netrápí, mám je nadále řešit? Uvidím co přinese budoucnost...

Odbornost pana doktora bohužel posoudit a hodnotit nemůžu, jelikož jsem z důvodu jeho arogantního chování dobrovolně opustil ordinaci ještě před tím než jsme se k diagnozám dostali. Komunikační schopnosti Dr. Siroty jsou prakticky nulové a zcela v rozporu se základními pravidly slušného chování. O tom jsem se začínal přesvědčovat již při vstupu do ordinace, když mi neodpověděl na pozdrav. Následovalo cca 5 minut, kdy jsem nevěřil svým uším. Otázky, na které byly vyžadovány stručné odpovědi, při kterých jsem byl několikrát umlčen - jednou dokonce citoslovcem "čuž" (ps: tohle se mi naposledy stalo snad asi v mateřské školce). Když mi při pokusu o upřesnění mých symptomů bylo sděleno, že pana doktora nemám (cituji) "zatěžovat debilovinami" jsem mu oznámil, že se mi nelíbí jeho tón a že si nepřeji, aby se mnou takhle mluvil. Po výměně názorů o tom, co se přávě stalo, jsem si sebral průkaz pojišťovny a opustil ordinaci. Těm, kteří stejně jako já vyžadují, aby s nimi za všech okolností bylo jednáno slušně a s důstojností doporučuji, aby se této ordinaci obloukem vyhli. Závěrem doufám, že se tento můj nevšední zážitek neobjeví na výpisu úkonů hrazených zdravotní pojišťovnou. V opačném případě se o tomto incidentu zcela jistě oficiálně dozví Česká lékařská komora.

Tak odborneho lekare jako je pan dr. Sirota vrele doporucuji.Velmi mi pomohl.5 lekaru si se mnou nevedelo rady.moc si ho vazim a dekuji.Helena Drusova.

Musim se pridat k tem pacientum,kteri jsou spokojeni s jeho vetsinou spravnou diagnostikou a lecbou koznich problemu ale nespokojeni s jeho hrubym,arogantnim a ponizujicim jednanim s pacienty.Jedno,zda jde o clovek a mladeho,stareho nebo dite,muze ci zenu,ke vsem se chova stejne.Bezohledny,posmevacny chlap a malem cekate z ktere strany vam prileti facka.Pravdepodobne trpi sam nejakym mindrakem(nejspis menecennosti),a tak si tu svoji frustraci leci na pacientech,kteri z obavy, aby to nebylo jeste horši radeji mlci v horsim pripade se rozplacou,cehoz jsem taky byla svedkem.Holt nemame vsichni hrosi kuzi !A neni sam.Mame tu jeste jednoho takoveho vytecnika,i kdyz abych pravdu rekla v posledni dobe se je ho jednani s pacienty meni k lepsimu.Kez by se touto cestou vydal i Dr.Sirota.

Skvělý pán doktor kterému jde v první řadě o pacienta a ne o peníze.Profík na svém místě a spolu z krásnou a příjemnou setrou tvoří dokonalý team.Mohu jen doporučit

Je výborný diagnostik a pomáhá dobře lidem

To jsem ještě u lékaře nezažil. Na můj pozdrav při vstupu do jeho ordinace místo slušné odpovědi, jsem jen jako opařený s otevřenou pusou poslouchal snůšku slovenských narážek na mou osobu, snah o to mě ponižit a poznámek na zdravodní systém. Když jsem se konečně pokusil něco říct k popisu mého zdravotního problému, tak jsem byl ihned odseknut, že se "nebud´eme zdržovat´. Už dopředu jsem znal jeho pověst solidního lékaře, ale zároveň primitiva někde z východního venkova, ale že zažiju až tohle....... A tenhle zdravotní systém, který tak kritizoval, asi pro něj není tak finančně špatný, podle toho, co jsem musel vyslechnout závistivý rozhovor pacientů před otevřením čekárny, kteří řešili jeho údajné nadprůměrné majetkové poměry. Toto individuum má evidentně nějaké vnitřní komplexy, které si takhle řeší na svých pacientech a trpí neznalostí úcty a slušného chování k jinému člověku, které by snad u lékaře mělo být elementární.

W

Chodím k němu již asi 10.let a nemohu si stěžovat ani v nejmenším.