Rudolf Lázníček, pediatr Týn nad Vltavou

MUDr. Rudolf Lázníček

Pediatr

Sakařova 755, Týn nad Vltavou
Pediatrie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Pediatrie Jiný

Pan doktor Lázníček, je člověk na správném místě. Vynikající lékař a odborník. Chodím k němu s mými dcerami a nemohla bych pro ně najít lepšího pediatra. Jemu i oběma sestřičkám děkuji za obětavost a péči.

pana lázníčka velmi ráda doporučím! jediný pediatr v týně(a že v týně je to antitalent vedle ještě většího antitalentu) který je opravdu skvělý a který se dětem věnuje! byla jsem u něj registrovaná já a ted je i moje dcera.když se dcera narodila, přijel se sestrou, která je mimochodem taky velmi super a příjemná a má skvělýho pamatováka, a koukl na dceru řádně vyšetřil a odpověděl mi na všechny moje otázky. když dcera omylem snědla kus listu v našem bytě a mi mu zavolali tak po příchodu do ordinace nám ihned sdělil že volal různým odborníkům aby se ujistil že bude dcera ok.a byla :) děkuji, velmi doporučuji

Vřele doporučuji. Pan doktror je opravdu profesionál, nenechá nic náhodě. Párkrát se nám stalo, že se jen podíval a věděl aniž bych cokoli řekla ;)

Pana doktora Lázníčka doporučuji jak můžu-je to skvělý pan doktor,chodí k němu mé dvě dcery-17 a 19 let a nechtějí k jinému.Je pečlivý a ochotný a takových by mělo být víc-se vším poradí,vysvětlí a tak by to mělo být.A sestřička p.Dvořáková v Dřítni je také velice ochotná a milá.

Pana dr. Lázníčka znám ještě z doby, kdy jako čerství absolvent medicíny nastoupil jako sekundář na dětskou neurologii do léčebny v Košumberku - rok 1981. Bylo mi tehdy 14 let a vedli jsme spolu mnohahodinové diskuse o mé další budoucnosti. Vážil jsem si vždy jeho vstřícnosti a otevřenost. Přestože z dnešního hlediska považuji Vojtovu metodu za hluboký omyl, obdivoval jsem, jak pan doktor ji dokázal obhajovat i proti vůli některých "autorit".

Je nejlepsi Dr. co znam,velmi mi pomohl vzdy kdy to bylo treba,a hlavne ma zajem o to jak a co se deje s detmi pokud jeho specializace neni na miste.Dekuji Skodova

Pana doktora mohu jen doporučit,velice pečlivý,nikdy nic nezanedbal,ba naopak,pokud se mu něco nezdá,přijede hned druhý den domů si dítko zkontrolovat...málo který dr.tuto službu poskytuje.A to,že nemá každý den úsměv na tváři,sáhněmě si všichni do svědomí,jestli se každý den ráno probudíme a je nám do smíchu..krom toho jeho práci to nijak neovlivňuje...a sestřička to je zlatíčko

Skvělý pan doktor.Nemohu si stěžovat,spíše naopak.Vždy je moc příjemný.Nic nezanedbá,když se mu něco nezdá pošle k odborníkovi.Jsem ráda že moje děti mají takového dětského lékaře.

Je velice zodpovědný doktor,ochotný,příjemný,skvěláí komunikace s dětmi,no prostě super.Tak to má být

DR.Lázníček je nejlepší lékař jakého jsem si mohla pro své dítě přát.
Je důsledný a nic nezanedbá a co je hlavní plně mu důvěřuji,protože je to člověk na správném místě.
Není moc mluvný,ale každý váš dotaz bude perfektně zodpovězen,perfetně vysvětlen.
Jen je škoda,že takových doktorů není více.
Amela Vrbová