Praktický lékař pro dospělé
č.d. 633, Lučany nad Nisou

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Skvělý doktor znalý svého oboru, ale také dobrý člověk ochoten
vždy pomoci a vše dobře zařídit, čeho si moc ceníme.
Jsme naprosto spokojeni. S vděčností, Jitka a Marian Majtánovi

S panem doktorem jsem velice spokojená, naprosto na něj nedám dopustit, vyslechne, poradí, zařídí, je to jeden z nejschopnějších doktorů, jaké jsem poznala a to jsem jich za svých 84 let poznala hodně.

Skvělý doktor doporučuji :)

Řekl bych že s panem doktorem jsem velice spokojený...vždy se velice aktivně zjímá o stav,někdy až moc,že :-)

S lékařem i sestrou jsem spokojena, jsou to milí lidé. Rozhodně nemohu říct, že by lékař cokoliv zanedbal, vždy se aktivně zajímá.

Na to jak mně pomohl v době těhotenství, kdy se mnou nechtěl mít nic společného hematolog ani gynekolog se nezapomíná, já bych neměnila, dokonce i když babička už nemohla k němu přišel on za ní, pár doktorů jsem už zažila bez zájmu o pacienta tak vím o čem mluvím, k jinýmu bych nešla, jsme u něj celá rodina a důvěřujeme mu.

Řekl bych že tak jak diagnostikuje nemoci on bych to zvládl i já a možná asi každý z nás, na vše paralen a bude lépe. Neochotnějšího a protivnějšího člověka sem neviděl. Pacient je pro něj obtíž, která mu komplikuje pracovní dobu....

Z vlastní zkušennosti velmi nedoporučuji!! Je velmi neochotný vůči starým lidem a nesnaží se jim pomoci nad rámec svých povinností.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Hodnotíme z vlastní zkušenosti