MUDr. Rostislav Procházka

Praktický lékař Více

Soběchleby , Soběchleby 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 98, Soběchleby

Svědomitý a k lidem přívětivý odborník. Lékař na svém místě.

Velmi kvalitní obvodní lékař-hravě ovládá celkový přehled v medicíně a TEDY EVIDENTNĚ NEMUSÍ KAŽDOU BANALITU ŘEŠIT PŘES SPECIALISTY/KTEŘÍ OVLÁDAJÍ DOST ČASTO JIŽ NEMOCI POUZE SVÉHO OBORU A V BANALITÁCH JINÉHO OBORU PLAVOU/ A ZATO BY MU SPOUSTA Z NÁS MĚLA BÝT VDĚČNÁ-ÚSPORU ČASU A PENĚZ ZA CESTOVÁNÍ

velmi dobrý lékař, jsme s ním spokojeni celá rodina a v žádném případě bychom neměnili.

Chodíme k němu přes 20let a jseme velice spokojeni nemáme si na co stěžovat.

PAN DOKTOR JE DNES UŽ NÁŠ RODINNÝ LÉKAŘ.PŘESTO,ŽE JSEM NA NĚJ SLYŠELA RŮZNÉ NÁZORY,KE MĚ A MÉ RODINĚ SE CHOVÁ VŽDY VSTŘÍCNĚ,PORADÍ,POMŮŽE. DALŠÍ VYŠETŘENÍ MI OBJEDNÁVAL NĚKOLIKRÁT TELEFONICKY,POMOHL MI I VYŘEŠIT PROBLÉM SE STARŠÍ PŘÍBUZNOU.MĚNIT URČITĚ NEBUDEME.

já jsem s panem doktorem velmi spokojena,mně vždy odborně pomohl, pokud bylo nutné objednal mi ihned telefonicky vyšetření na vyšším pracovišti. k mému otci, který je málo pohyblivý přijíždí bez problémů na návštěvy.děkujeme mu za péči.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nepamatuji si návštěvu, kdy by se neusmíval, nevtipkoval a nebo mi nezměřil tlak (viz příspěvěk níže). Návštěvu specialisty mi domluvil telefonicky ihned v ordinaci. Kéž by se všichni v této zemi chovali alespoň z poloviny dobře a profesionálně jako pan doktor Procházka.

Mnohokrát děkuji

vynikající pan doktor s dobrým vztahem k pacientům, stará se o mne i moje stare rodiče, vždy nám pomohl a odborně poradil. děkujeme