Výborná,sympatická,ochotná. Prostě nej,,

Vynikající, pečlivá, vstřícná a milá lékařka. Umí léčit i uklidnit, poradit a pomoci. Taktéž setřička - ochotná i profesionální.

Paní doktorka je výborná - vyslechne, poradí, mnohdy k uzdravení napomůže jen svým vlídným slovem. Když je potřeba nějaké specializované vyšetření, bez váhání napíše doporučení. Ještě jsem nezažila, že by něco zanedbala. Víc takových!

Skvělá po profesionální stránce a skvělá jako člověk, mohu jen doporučit

Jsem velmi rád, že jsem opustil tutu tzv. "lékařku" a našel jinou profesionálku. Jen mohu podotknout kdo uteče ten opravdu vyhraje....

Myslim, ze nejdulezitejsi u lekare jsou zodpovednost a schopnosti rozeznat chorobu. Muj znamy malem umrel a stravil rok v nemocnici, protoze ho jeho lekarka zanedbavala se slovy "to nic neni, vem si prasek od bolesti". Nekteri lekari napr. neposlou (mladeho) pacienta na magnetickou rezonanci, protoze je to drahe, a riskuji tak jeho zivot, to je prece strasne!

Kdyz me bolelo bricho, udelala mi MUDr. Novakova krevni obraz a pro jistotu me jeste poslala na ultrazvuk. Magneticka rezonance asi nebyla v tomto pripade potreba. Mel jsem pocit, ze je velmi zodpovedna.

Kdo pise, ze jeho nejvetsi problem je cekani v cekarne, at je radsi stastny, ze mu nic vazneho neni.

Paní doktorka je šikovná a doufám, že to, že chodí hezky oblečená není na závadu.
Je hodná a vždy poradí, a to jestli má kožich je pouze ZÁVIST. Kupte si ho taky!

Paní doktorka je skvělý profesionál, který vyléčí i psychicky podrží v těžké životní situaci (a když je potřeba, tak i vyhubuje, jak tady někdo psal:-)). Ti, co tady píší něco o kožichu atd., jsou jen závistiví chudáčci. V dnešní době, kdy je spousta neprofesionálních lékařů i v nemocnicích (obzvlášť v našem regionu), bychom si jí měli vážit.

Opravdu nechápu irelevantní a trapné komentáře ohledně oblečení,VIP lidech, zastupitelstvu, tykání nebo vykání..
Je to výborná lékařka jak po stránce odborné, tak lidské. Vždy poradí, vysvětlí, co je třeba. Sestřička je hodná, příjemná a šikovná při odběru krve..
Já můžu pí. doktorku Novákovou jen doporučit.

Ochotná, svědomitá, usměvavá MUDr. Nováková i sestra. Tak si představuji, že by to mělo vypadat.