Sam. ordinace PL pro dospělé
Litomyšlská 322, Česká Třebová

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Za mě paní doktorka v pohodě a sestry též chodim , když už opravdu trpím a paní doktorka vyslechne, prohlédne a doporučí specialistu...Kdyby nebyla vdaná tak si ji i vezmu:-) Hezký den Všem a vice trpělivosti....

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Bohužel nemohu paní doktorku pochválit, je neochotná, arogantní, nemá zájem o pacienta. Měla jsem měsíc zvýšenou teplotu v době covidu a paní doktorka neprovedla žádné vyšetření se slovy, že to tak může být. Až pak v pllicní ambulanci mi zjistili, že mám zápal plic! Bohužel nemohu paní doktorku doporučit.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

Sestřička příšerná, doktorka kouká jen do PC a ani se na člověka nepodívá. Potřebovala jsem vyšetření před porodem - prd razítko a nazdar ( léčím se se srdcem, takže vyšetření by bylo na místě ) , těhotná jsem tam seděla dvě hodiny. Když jsem potřebovala jen to razítko, tak mě od sestry bylo řečeno, že se musím objednat. Můj argument, že mám dvouměsíční miminko a nemůžu s ním sedět mezi nemocnými ji nezajímalo. ( Potřebovala jsem žádanku na odběr krve kvůli toxoplazmóze a to kvůli dítěti ) nezájem... Nakonec mi řekla s výsměchem, že ji zdržuji. Děkuji, ale už nikdy víc ????

Absolutní nespokojenost... vůbec člověka neprohlédne a hned si je jista s diagnózou... Nemluvě o tom, že tam člověk, i objednaný, musí čekat kvůli pitomému razítku i hodinu. Mého otce léčila s tím, že jiné prášky neexistují... než se po její "léčbě" dostal do nemocnice... výsledek, jiné léky existují a dokonce i získal konečně odbornou péči na úplně jinou diagnózu (a to ho tam ještě u doktorů jako pacienta šeredně pomluvila). Podle toho jak pracuje bych mohla být lékařem asi i já :-)

Zdravím všechny. S touto lékařkou mám zkušenost pouze jednou, jelikož jsem se od první návštěvy zařekl, že doktora tím pádem nepotřebuji. Jsou to nyní 3 roky. Měl jsem příznaky angíny či těžší formy chřipky. V čekárně jsem cca dvě a půl hod čekal, než jsem přišel na řadu a paní doktorka mi pouze koukla do krku a suše konstatovala, že mám chřipku a že dole v lékárně si mám koupit léky. Hm, to jsem se dvě a půl hod mohl už potit. Také jsem poznal, že mám chřipku, proto od té doby si diagnózy stanovuji za těchto předpokladů sám, jelikož takhle můžu být sám sobě doktorem. Chtělo by to více profesionality, paní doktorko. Takový laxní přístup k pacientovi nestačí.

Bohužel musím dát negativní hodnocení.Asi před půl rokem byl můj táta u lékařky s problémy s močením a bolestí zad.Po vyšetření mu lékařka zdělila,"že má zvětšenou prostatu,ostatně, jako mnoho můžu v jeho letech."Neposlala ho na další vyšetření a ani sama dále nic neudělala.Táta přestoupil po čase k jinému lékaři a ten mu bohužel diagnostikoval rakovinu prostaty 3.stupně s nálezy v lymfatických uzlinách.
Stačilo vzít krev a nemusel teď táta bojovat o život!!!

s paní doktorkou jsem celkem spokojena. Chodím k ní již dlouhá léta i moje rodina. Nikdy jsem se nepotýkala z vážnější chorobou, ale s těmi menšími si paní doktorka vždy hravě poradila.

Podle mého názoru pečlivá a svědomitá paní doktorka.Jsem s ní spokojen.

Bohužel jsem s touto lékařkou velmi nespokojena. Manžel má časté problémy s bederní páteří. Paní doktorka mu napíše léky, dá obstřik a to je vše. Za týden jde na kontrolu a hurá do práce. Na vlastní žádost jsme se obrátili na specialistu a to se paní doktorce nelíbilo, tím pádem má manžel neustálé neshody při léčbě čehokoli. Nejdříve by se měla zamyslet nad tím, proč prášky nazabírají a hledat jinou možnost léčby a ne, že s Vámi si nevím rady tak honem do práce. Není schopná pochopit, že i mladý člověk může mít problémy jakéhokoliv původu. Opravdu pokud není člověk 100% zdráv raději by se měl této lékařce vyhnout, protože jinak si bude připadat jako hypochondr.

Na paní doktorce oceňuji ohleduplný a lidský přístup při péči o mého tatínka, stejně jako odbornost a snahu pomoci.
Doporučuji.