Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: NZZ - ERID s.r.o. Jiný

Bohužel jsem ordinaci MUDr. Šulcové musela využít v nepřítomnosti mého lékaře. Diagnózu a léky určila po minutovém tel. hovoru. Po zhoršení stavu jsem si vyžádala vyšetření. Lékařka byla nepříjemná, měla jsem pocit, že obtěžuji a zdržuji. Odpovídají vyšetření neproběhlo ani po velmi špatných krevních testech. Odkázala mě na nově nastupujícího lékaře (za 9 dní). Po dvou dnech jsem musela vyhledat lékařskou pohotovost. Po patřičných vyšetřeních konečně správná diagnóza a okamžitá změna léčby. Vzhledem k tomu, že s touto lékařkou nemám negativní zkušenost pouze já, pochybuji o odborných i lidských kvalitách, které by měly být v tomto povolání samozřejmostí.

H
Ověřeny pacient

Paní doktorka nebere svoje povolání jako poslání, jako službu lidem, pacientům, ale jejím jediným cílem je získat co nejvíce bodů, co nejvíce finančních prostředků. K pacientům má neosobní až povýšený přístup, v její ordinaci si pacient připadá jako by byl vzduch, jako kdyby ji člověk vyrušoval z důležité činnosti.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti