Praktický lékař
9. května 9, Zbýšov

Umístění: Praktický lékař Nemoc :)

Bezva doktor i sestřička, ochotní a vstřícní. Nemám jim co vyčíst. Léčím se s Crohnovou chorobou a mám i další nemoci. Pan doktor mě vždy poradí, vyslechne, odpoví na všechny moje otázky, nesnaží se mě zbavit co nejdřív jak to dělají jiní lékaři. Za mě 1*, jako ve škole :)

Čejková
Velmi milý a ochotný lékař.Který ve vás vidí člověka.a je ochotný a má starost o vaše zdráví.

Přečetla jsem si zde všechny názory a opravdu žasnu, nad názory, že je nejlepší lékař. Tady ve Zbýšově VŠICHNI ví, jaký doopravdy je, nebýt jeho otce, nemá jediného pacienta, už od něj uteklo 80% pacientů, jsem mladá, pracující, takže mi opravdu nevyhovuje čekat na něj několik hodin, když vím, že vykecává o nesmyslech, mě například vysvětloval asi hodinu proč používá takovou tiskárnu a ne jinou a že má super novou flešku na data pacientů - absolutně mimo mísu a nikdo se ho na to neptal, chová se jak řeznický pes, je to hulvát, většího jsem nezažila, ke své sestřičce se také chová dost hrubě i před pacienty, řve na ni sprostě atd...Mojí mamce, která váží 55 kg ve 47 letech řekl, že je obézní a že se sebou musí okamžitě něco dělat jinak do roka umře, na to, že má celiakii řekl že nadělá, že to nic není a že rohlík si týdně jeden může dát, prostě vůl na ntou!!!S opakujícími se záněty dutin a silnou zaraženou rýmou mě léčil měsíc a půl, bez léků, ať si šplíchám vincentku a napařuju heřmánkem čelo....Takto to bylo několikrát do roka, vždycky jsem měla pár měsíců pokoj ale pak se to opakovalo.Musela jsem ho několikrát prosit o žádanku na ORL, paní doktorka na ORl se nad mým stavem zděsila, za týden jsem měla po akutním zánětu a zjistila mi, že nemám průchodnou přepážku po úraze a tyto záněty bych měla pořád, poslala mě na operaci, tu mám zdárně za sebou, od té doby nevím co je rýma a pana doktora jsem vyměnila za paní doktorku v Zakřanech a je to nebe a dudy oproti Popkovi!!!!!

Chtěla bych touto cestou MUDr. Romanu Popkovi moc poděkovat za to, že mi 2x zachránil život. Vážím si toho o to víc, že se nikdy nejednalo o běžnou chorobu se kterou se jako praktický lékař setkává dnes a denně, ale právě o nemoci vyjímečné. I když mi poprvé chorobu diagnostikoval MUDr. Milan Bayer, ortoped, za což mu touto cestou děkuji, neboť nemá vlastní profil a zásluhy obou lékařů se prolínají. MUDr. Bayer stanovil diagnozu a zajistil odborná vyšetření a MUDr. Popek mi věnoval několik jeho velice drahých hodin na to, aby mi vysvětlil, co moje choroba pro mne znamená. Vysvětlil mi, postupně, proč musím absolvovat náročnou operaci a proč právě teď, kdy mám pocit, že jsem zdravá a ne v době, kdy si budu nemoc uvědomovat, ale operace již nic nenapraví. Měl se mnou opravdu svatou trpělivost, nikdy mi nedal najevo, že ho již unavuje, neustále mi všechno vysvětlovat znovu, abych pochopila, jakým způsobem se mám ke svojí chorobě postavit. Pochopila jsem to, absolvovala operaci po které mi operatér řekl, že byla v hodině dvanácté. Díky PANE DOKTORE za 3 roky života, které jste mi k dnešnímu dni dal a věřím za ještě spoustu dalších let, které mám díky vám před sebou. Podruhé jste mi daroval další roky života před nedávnem, kdy jste rychlým rozhodnutím řešil můj zdravotní stav bez ohledu na názor odborné lékařky, která měla pocit, že tuto chorobu má každý a není se s ní nutno zabývat. Díky vám pane doktore. Jsem Vašim velkým dlužníkem a pro mne jste prostě klasa. Máte těžkou práci, při které malá chyba může znamenat třeba i něčí smrt. Toto by si měl každý uvědomit, že jsme všichni jenom lidé omylní. My ostatní většinou vyrobený zmetek vyhodíme a je uklizeno. U lékaře čekáme, že je neomylný. Přeji Vám jenom samé spokojené a vyléčené pacienty, kteří si vás budou za všechno co umíte a pro nás pacienty děláte, vážit a ctít.

Tak jsem si přečetl názory pacientů a jsem trochu v rozpacích. Je mi 42 a pan doktor je jeden z nejlepších lékařů, které jsem měl tu čest poznat. Je to výborný diagnostik, odborník, který se drží nejnovějších trendu a ne, jak tady bylo řečeno v negativních ohlasech. Tento člověk je vám kdykoliv k dispozici, at už osobně, nebo po telefonu. Absolutně nechápu, jak si tady někdo může stěžovat na to, že v ordinaci po vyšetření zaplatí 30.- Kč. Je to Regulační poplatek a platí se u všech lékařu ( na pár výjimek - preventivní prohlídky, návštěvy u dětského lékaře atd.) Je vidět, že z těch lidí prští nějaká zlá zášť. Nevím, čím to je, protože u ostatních lékařů samozřejmě platí také. Dále jsou tu stížnosti ohledně služeb na pohotovosti...Chápu, že se paní dozvěděla, že si ošetření měla vyřídit v týdnu. V nemocnici to přes víkend opravdu nefunguje, jako přes týden. Nefunguje to tak nikde. Na policii, v armádě, ve vězení,... vždy o víkendech je služba slabší, co se týče obsazenosti. Zvlášť v dnešní době, když se šetří každá koruna. A tak mohu reagovat na další argumenty. To, co je napsáno ve stížnostech, je samozřejmě v pořádku, pokud ovšem by to bylo napsáno objektivně. Bohužel, je tam mnoho subjektivních střípků, které pak autoři ( věřím, že v nevědomosti ) smíchají dohromady, až z toho vyjde nepravda. Zkrátka a dobře... Pan doktor je velmi dobrý lékař, který pomohl mě i rodině a od kterého v žádném případě neodejdeme. Že má lidský, trošku žoviálnější přístup mimo vyšetření beru s povděkem, protože arogantních polobohů je v této zemi až dost. A pokud je někdo toho názoru, že je nutné s ním jednat jinak, než s ostatními lidmi, je to jen a pouze jeho problém. Prohlašuji, že nejsem ani příbuzný pana doktora, ani nebydlím ve stejné vesnici a ani se s ním vlastně osobně neznám, pouze jako s lékařem. Bydlím v Neslovicích. Pokud bude mít někdo nějaký dotaz, smělě do toho. Nebudu se schovávat za nějaké zkratky, nicky, ani hostovačky, jako autoři těch protesttextů.

I hodnocení velmi slabý,je pro něho pochvala,je to prostě člověk,který vystudoval z protekce,ve stínu svého otce,který byl prostě kapacita a ty kladné recenze si tam píše sám

Je super

Pan doktor je úžasný člověk a važme si toho,že máme takového lékaře,který je ochoten si s každým svým pacientem v klidu sednout, rozebrat a vysvětlit jeho zdravotní stav,příčiny,léčbu apod. Myslím,že takových moc není. Přeji mu hodně štěstí.Solařová

Neznám lepšího doktora, než je MUDr. Popek a i sestřička, která u něj pracuje je výborná.
Nikdy nebyl problém přijít s čímkoliv, i po telefonu poradil, když je sestra zaneprázdněná, telefony zvedá pan doktor.
Když přijdu kdykoliv s nemocí (i bolení v krku), pan doktor nejprve udělá patřičná vyšetření,odběry,rentgeny,výtěry a až poté stanovuje diagnozu a určuje léčbu, není to tzv. "diagnóza od stolu" jak to mají někteří doktoři ve zvyku.Antibiotika předepisuje až, když je to nutné, přizve si vás vždy na kontrolu, aby se přesvědčil, že jste o.k. Někdy se mi stane, že jdu k němu s jedním problémem a on mi najde další. Vše mi ochotně vysvětlí a hlavně jeví zájem o to, co člověk dělá a jestli je spokojený, eventuelně přihodí svojí radu.

Lidem bych chtěl vzkázat:
Vždy se u doktora musí počkat, toto vážení není továrna, tohle je LÉKAŘSKÁ PÉČE.
Kdyby třeba pan doktor nebral telefony, i když má u sebe pacienta, pak by se mu asi opravdu nikdo nedovolal, a to že má 1 až 2 telefony během vyšetření jednoho pacienta svědčí o jeho vyjímečnosti. Čekací doby jsou minimální. Pana doktora jsem nikdy nezažil nervozního, nebo bez nálady a to i v době chřipkové epidemie, kdy měl plnou čekárnu objednaných i neobjednaných pacientů a všichni chtěli být rychle vyšetřeni. Telefony zvonily, stále někdo klepal na dveře a pan doktor by strašně rád všem vyhověl, ale není to v jeho silách.
---------------------------------------------
Za mne pane doktore (i sestřičko) veliké DÍKY. Krajíček D.

Pravda, jste u něj trochu déle, čekáte na něj déle. Máte pocit, že nemáte na takové blbosti čas, že? Takže vy nemáte čas na vlastní zdraví? Vy neumíte ocenit, že se vám věnuje? Ukažte mi někdo doktora, který je ochoten vám zcela pedagogicky vysvětlit a popsat váš problém!!!! Stále se vzdělává a přemýšlí nad diagnózou. U něj mám pocit, že jsem na soukromé klinice a vůbec mi nevadí, že platím za recepty nebo že vyjadřování MUDr. Romana Popka se někdy blíží vědeckému pojednání. Děkuji za váš profesionální přístup.