Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Dr. Roman Fučík je prostě Pan chirurg. Ordinace dr. Fučíka by měla jít příkladem všem ordinacím. Skvělý lékař a hodná sestřička. Veliká spokojenost.
Husmanová Zlatka


C
Ověřeny pacient

Já jsem s panem doktorem i jeho sestřičkou velmi spokojena a pokud bude ordinovat budu k němu chodit.Doporučuji ho i známým.L.ČURDOVÁ


J
Ověřeny pacient

Dobrý den,
Uvedeného doktora jsem navštívil v měsíci říjen 2015, šlo o pád ze žebříku na levou nohu. Špatně jsem došlápl a prasklo mi něco v chodidle, měl jsem za to že jde o přetržení nějaké šlachy na chodidle, neboť šlo o velmi palčivou bolest při došlapu, následně otok a velká modřina přes celé chodidlo. Druhý den ráno návštěva doktora Fučíka v Litvínově. Ten mě odeslal na rentgenové vyšetření, posléze v ordinaci kontrola výsledných snímků, bez zjevné zlomeniny kůstek v chodidle. Zeptal jsem se proto, zda nedošlo k natržení nebo přetržení nějaké šlachy na noze, na to se mi jen vysmál, že jsem mohl hýbat palcem, tak že mám smůlu. To vše s arogantním úsměvem a dalšími komentáři, že mu nemám co radit atd....Zeptal jsem se ho proto, zda by mě neodeslal na jiné vyšetření, třeba na magnetickou rezonanci. Na to mi odpověděl, že ne, že to nemá stejně smysl, že to trvá tři týdny i déle, než bych se tam dostal. No a kdybych to měl přetržené, tak by mi to stejně za tu dobu srostlo. Je to do nebe volající, co si tento doktor k lidem dovolí.
Budu si samozřejmě na postup stěžovat na lékařskou komoru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Laskaví,hodný,zkušený a vytrvalí.


Možná se ne vždy skvěle usmívá, je svůj a má svůj smysl pro humor, na který jsem si hůře zvykala, nicméně jako chirurg a odborník - bez konkurence. Po odborné stránce nelze než vřele doporučit!!! Pan Chýlek /oslovení doktor se mi k němu nehodí/ by se měl k doktoru Fučíkovi jít občas něco přiučit, když se dodnes nic nenaučil.


Ověřeny pacient

Mou zlomeninu v kotníku, k mé smůle, nepoznal. Při vyšetření byl velice odtažitý a problém ho dostatečně nezajímal. Věnova mi možná 20 s. Jiný doktor zlomeninu potvrdil. Bohužel čas utekl a léčení je skoro nemožné. S přístupem tohoto lékaře jsem velice nespokojen a neslučuje se s moderním přístupem k pacientovi. že má v čekárně TV, mně vůbec nezajímá! Možná by měl pan doktor zkusit praxi v nějaké "kapitalistické" zemi. Bohužel je vidět, že je lékářů stále málo. Malá konkurence!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Férovej doktor který je sice rázný ale ví co dělá a je odborník. Je to lékař. který ještě neztratil zdraví selský rozum. Jeho přístup a práci hodnotím velmi kladně,


Ověřeny pacient

Dnes jsem navštívila ordinaci pana doktora, a musím říct, že na dnešní dobu luxus!!!Neobjednaná bez doporučení a vyšel mi vstříc, ihned provedl zákrok. Dva dny před tím jsem byla na pohotovosti v Mostě, a totální katastrofa, div jsem nedostala od paní doktorky(dá-li se jí tak říkat) vynadáno, co tam vůbec lezu...na zanícenou ránu mi napsala Framykoin a led...docela smutný, že si mostecká nemocnice může dovolit odbývání pacientů!!!


S panem doktorem jsem byla velmi spokojená. Už v čekárně ze mě opadl všechen strach, když jsem uviděla velmi milou a usměvavou sestřičku. Všem co nechtějí stejně jako já k panu Chýlkovi doporučuji navštívit tohohle doktora. Budete spokojeni.


Příjemný a sympatický přístup k pacientům.Pečlivý v léčení.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti