Roman Fridrichovský, praktický lékař Slavonice

Praktický lékař

Brněnská 214, Slavonice
Ordinace PL pro dospělé

O

Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji. Panu doktorovi bych doporučil pořídit si křišťálovou kouli, jistě by mu pomohla při diagnostikování nemocí a při výběru adekvátních léků.

Vynikající profesionál, důsledný, vždy dobře poradí a vše srozumitelně vysvětlí. Oceňuji lidský a vstřícný přístup k pacientovi. Pan doktor se sestřičkou jsou sehraný tým, odborníci na svém místě. Sestřička je velice empatická, vlídná, vždy dobře poradí. Dostane se vám profesionální péče a ještě se mnohdy i zasmějete (pan doktor je pověstný svým smyslem pro humor). Neměnila bych. Všem vřele doporučuji!

dobrý a zkušený doktor
pan doktor 1OO % sestra 150 %
mimochodem jsou manželě ale vinikající profíci

Zkušený praktický lékař

je to jednička

Profesionál, který nezdržuje zbytečným vykecáváním, výborný diagnostik, předepisuje léky podle vhodnosti, ne podle cenových limitů pojišťoven. Jedná narovinu. Doporučuji!

Pan doktor Fridrichovský je výborný lékař,jsem s nim spokojena.Je jasné že žádný lékař se nezavděčí,ale lidé by si mněli uvědomit že to s některými pacienty nemají lehkée,i jeho manželka sestřička u tohoto lékaře,je profesionál na 100%

Velmi dobrý a chápající lékař se smyslem pro humor a pořádek. Čekárna a ordinace jsou čisté. V případě šetření nedochází k vyrušování, lékař se plně věnuje pacientovi. Vřele doporučuji.