Adresa

ortopedická ambulance
Smetanova 1302, Vsetín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Otřes! Po vážném úrazu kolene jsem hned na druhý den jel k tomuto doktorovi. Nemohl jsem ani chodit, doktor mě poslal na rentgen po kterém mi řekl, že vazy jsou v pořádku. Dal mi na 4 týdny ortézu přes celou nohu se slovy: "to chce klid". Bez pořádného prohlédnutí, asi si myslí, že mrkne a vidí. Jelikož to nepřestalo, vyhledal jsem jiného lékaře. Diagnoza? Utržený přední křížový vaz. Díky panu doktorovi Brandovi jsem zbytečně přišel o skoro 2 měsíce. DĚS!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

je to výbhorný doktor nemůžu si na něj stěžovat. má výborný příspup k pacientům, nikdy bych neměnila, Táňa :D

N

Ordinuje bez toho aby se vas dotknul - od stolu a jeste pri zánětu slachy palce ruky mi dal ortezu na zapesti, tak evidentne nema prehled-hruza!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


maximalní spokojenost


Velmi dobrý přístup k léčení "lupkacího palce. Odstranil potíže, palec je OK.

Petr Janošík


Dr. Branda si velmi cením za to,že jako jediný ortoped mě zbavil úporných bolestí ramen a krční páteře.Poskytuje laisrovou léčbu a odeslal mě i k rehabilitační léčbě.Jsem bez potíží již několik let.Všem přátelům ho bez obav do dnes doporučuji,zatím k jejich spokojenosti.Cením si jeho zkušenosti a ochoty kdykoliv poradit i mimo ordinační dobu a to není moc obvyklé u všech lékařu.


Pan doktor má zcela jiné přednosti.Doporučuju-pokud máte artrozu kloubů(vy to sami nevíte,ale nohy vás bolí,tak se rozhodnete zajít k odborníkovi)-vynikajíci.Podívá se na vás od stolu,aniž by vás prohlédl,či poslal na rentgen.Nabídne vám některý z preparátů,které mají být doplňkem stravy,ale zaručeně vás vyléčí.Tyto jsou volně k dostání v každé lékárně.Tak a máte to za sebou,řeknete si,že to není tak hrozné a snažíte se vydržet.Pak už nechodíte,ale bolestí se kolébáte jako kachna,v noci nespíte.
Navštívite tedy jiného odborníka-samozřejmě ortopeda.A ejhle ten vám nechá udělat snímky a zjistíte,že máte na totálku obě kolena-toto je řádově po devíti měsících,takže za tak krátkou dobu se stav nemohl až natolik změnit.Tak a víte co vám je.Jenže operace v okolí Vsetína tak do tří let.No pak vás napadne zkusit to jinde a uspějete,je to sice téměr 200km,ale jste rádi,že se něco pohne.Tam zjistí že je na totálku ještě jedna kyčel.Tak vás čekají tři oprace-čili tak na tři roky,díky panu doktorovi se to o rok protáhne.
Takže díky

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Velmi dobrý přístup, vždy mi pomohl od bolesti a snažil se poradit. Kdo má chronické potíže se zády a opakované záněty jistě ocení jeho kvality. To že je občas odměřený na všelijaké simulanty a některé nepřizpůsobivé občany se nedivím protože takové zneužívače nemocenských dávek platíme všichni. Sám bych byl na jeho místě ještě přísnější.
A ještě jeden klad - ošetří všechny pacienty i když mírně "přetáhnou" ordinační hodiny, což se o většině lékařů bohužel říct nedá.Lékař ,který nevstane ani od stolu,aby problém viděl,natož nějaká odborná léčba "Vůbec".
Takoví by měli vrátit diplom a nebrat Ú P L A T K Y !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu