ortopedická ambulance
Smetanova 1302, Vsetín

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Otřes! Po vážném úrazu kolene jsem hned na druhý den jel k tomuto doktorovi. Nemohl jsem ani chodit, doktor mě poslal na rentgen po kterém mi řekl, že vazy jsou v pořádku. Dal mi na 4 týdny ortézu přes celou nohu se slovy: "to chce klid". Bez pořádného prohlédnutí, asi si myslí, že mrkne a vidí. Jelikož to nepřestalo, vyhledal jsem jiného lékaře. Diagnoza? Utržený přední křížový vaz. Díky panu doktorovi Brandovi jsem zbytečně přišel o skoro 2 měsíce. DĚS!!

je to výbhorný doktor nemůžu si na něj stěžovat. má výborný příspup k pacientům, nikdy bych neměnila, Táňa :D

Ordinuje bez toho aby se vas dotknul - od stolu a jeste pri zánětu slachy palce ruky mi dal ortezu na zapesti, tak evidentne nema prehled-hruza!!

maximalní spokojenost

Velmi dobrý přístup k léčení "lupkacího palce. Odstranil potíže, palec je OK.

Petr Janošík

Dr. Branda si velmi cením za to,že jako jediný ortoped mě zbavil úporných bolestí ramen a krční páteře.Poskytuje laisrovou léčbu a odeslal mě i k rehabilitační léčbě.Jsem bez potíží již několik let.Všem přátelům ho bez obav do dnes doporučuji,zatím k jejich spokojenosti.Cením si jeho zkušenosti a ochoty kdykoliv poradit i mimo ordinační dobu a to není moc obvyklé u všech lékařu.

Pan doktor má zcela jiné přednosti.Doporučuju-pokud máte artrozu kloubů(vy to sami nevíte,ale nohy vás bolí,tak se rozhodnete zajít k odborníkovi)-vynikajíci.Podívá se na vás od stolu,aniž by vás prohlédl,či poslal na rentgen.Nabídne vám některý z preparátů,které mají být doplňkem stravy,ale zaručeně vás vyléčí.Tyto jsou volně k dostání v každé lékárně.Tak a máte to za sebou,řeknete si,že to není tak hrozné a snažíte se vydržet.Pak už nechodíte,ale bolestí se kolébáte jako kachna,v noci nespíte.
Navštívite tedy jiného odborníka-samozřejmě ortopeda.A ejhle ten vám nechá udělat snímky a zjistíte,že máte na totálku obě kolena-toto je řádově po devíti měsících,takže za tak krátkou dobu se stav nemohl až natolik změnit.Tak a víte co vám je.Jenže operace v okolí Vsetína tak do tří let.No pak vás napadne zkusit to jinde a uspějete,je to sice téměr 200km,ale jste rádi,že se něco pohne.Tam zjistí že je na totálku ještě jedna kyčel.Tak vás čekají tři oprace-čili tak na tři roky,díky panu doktorovi se to o rok protáhne.
Takže díky

Velmi dobrý přístup, vždy mi pomohl od bolesti a snažil se poradit. Kdo má chronické potíže se zády a opakované záněty jistě ocení jeho kvality. To že je občas odměřený na všelijaké simulanty a některé nepřizpůsobivé občany se nedivím protože takové zneužívače nemocenských dávek platíme všichni. Sám bych byl na jeho místě ještě přísnější.
A ještě jeden klad - ošetří všechny pacienty i když mírně "přetáhnou" ordinační hodiny, což se o většině lékařů bohužel říct nedá.

Lékař ,který nevstane ani od stolu,aby problém viděl,natož nějaká odborná léčba "Vůbec".
Takoví by měli vrátit diplom a nebrat Ú P L A T K Y !!