Beskydská 1140, Třinec
Praktický lékař stomatolog

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Velmi milý člověk s profesionálním přístupem, pečlivý, vysvětlí vše, co se zákroku týče, doporučuji! má velmi příjemnou a milou sestřičku, tudíž se člověk cítí o hodně líp i když jde s obavami k zubaři.

Souhlasím s panem Radimem, u mně 1 stolička pryč /47 let/ :).

Já i mé dvě malé děti jsme s tímto zubařem naprosto spokojeni. Vždy je pečlivý, pohodový a zákroky provádí profesionálně. Pokud ale chcete připlatit peníze za drahší bílé frézované plomby podle vrtaného otvoru, tak s tímto u něho zatím nemám tuto zkušenost, tato nabídka mi možná u něho chybí. Zuby léčí až pak trhá. U mně šla ven zatím pouze 1 osmička. 40 let.

Absolutně špičkový lékař,člověk na svém místě.Velice příjemný,komunikuje s pacientem,s dětmi to umí skvěle,zákrok vždy provede k mé plné spokojenosti.Zanedbatelná není ani finanční stránka,co kde poslouchám tak tento pan doktor je nejlevnější.A v neposlední řadě má milou a příjemnou sestřičku.Takže pane doktore DĚKUJI!!

Pan doktor je velice pečlivý, příjemný a jeho klid se na Vás chtíc nechtíc přenese. Chodím k němu od jeho pracovních začátků a jsem velmi spokojena. Vždy se snaží léčbou zachránit zub a až posledním řešením je trhání. Přepsala jsem k němu kdysi i obě své děti, teď už dospělé. A rázem u nich zmizel strach ze zubaře:)). Doporučuji.

100% spokojenost

Moravskoslezská špička

Vynikající zubař. Hovoří s pacientem. Vše vysvětlí.Je příjemný.

Tento zubař dokáže i něco navíc...

Také jsem velmi spokojen již přes 10let.