Robert Toscani

Otorinolaryngolog Více

Jablonec nad Nisou, Železný Brod 2 adresa

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

Jela jsem večer na pohotovost s bolestí dutin, bolely mě i zuby a ucho, vzala jsem si brufen a nic....p.doktor od začátku velice arogantní, na nic se mě nezeptal, nic nechtěl slyšet, řekl mi že mi nemůže pomoc ať si vezmu brufen a zítra zajdu k obvodnímu. Navíc mi do zprávy napsal, že jsem těhotná, což není pravda (asi to bylo někde ve starých záznamech ). Dával mi jasně najevo, že ho obtěžuji a že jsem ho vyrušila od fotbalu.....už nikdy. Navíc mi poradil ať si dutiny zkusím ledovat

Já jsem s panem primářem velmi spokojená, vždy se mé dceři pečlivě věnoval a odvedl skvělou práci. Díky :)

Hrůza doktor. Stejně jako Dr.Šťastný arogantní,nepříjemný (obzvlášť,když přijdete na pohotovost v noci).

Naše první setkání s tímto lékařem na ORL ambulanci jablonecké nemocnice bylo jako výlet o třicet let zpět. Jednalo se o banální vyšetření, ale po dlouhé době jsem opět zakusil pocit, kdy jste lékaři na obtíž a v podstatě ho jen zdržujete od důležitější práce. Dovedu si představit, že služba na ambulanci v době, kdy se to středoušními záněty jen hemží, není žádný med. Možná pan primář prostě pouze neměl svůj den. Každopádně už si netroufám poslat syna na plánovanou adenotomii na oddělení, jehož primář se dokáže takto chovat k pacientovi.

Zatím nejvíce arogantní lékař, se kterým jsem se setkal. Odbornost lze laicky těžko hodnotit, ale chování lékaře je to první, s čím se pacient setká. Zatím bohužel pan doktor (jako bohužel i někteří další) nechápe, že pacient je zákazník.

Skvělý lékař a člověk.
Přesný a pečlivý. Asistoval u mé operace před nedávnem.
Výborný primář i celý tým.
Děkuji pane doktore.

dobrý lékař