Ordinace Celostní medicíny a Metabolického Typování
Pod kaštany 177/7, Praha

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Ordinace Celostní medicíny a Metabolického Typování

Celostní přístup k nemoci založen na využití poznatků klasické západní i tradiční č...

• algeziologie - léčba bolesti
  • čínská medicína

Touto cestou bych chtěla panu doktorovi velice poděkovat za jeho pomoc při mé léčbě. Za jeho ochotu, lidskost, velkou empatii. Získal si mě nejen jako lékař, ale i jako člověk. V současném zdravotnictví jsem se s takovýmto přístupem nikde nesetkala a jsem mu za to velice vděčná.
Přišla jsem k němu s diagnostikovanou boreliózou a velkými očními problémy a komplikacemi po lumbální punkci. A ať už to byla biorezonance, moxování, baňkování či změna ve stravování, jsem velice přesvědčená, že právě tento komplexní přístup mi pomohl a po několika měsících nejen zase výborně vidím, ale hlavně se cítím celkově mnohem lépe!
Děkuji, pane doktore!

MUDr. Róbert Tirpák

Aj ja ďakujem a prajem krásne leto. RT

Pana doktor pomáhá mně i mému 4letému synovi. Svým vřelým přístupem k pacientům si získal okamžitě naši důvěru. Díky biorezonanční terapii a dodržování dietních opatření syn za celou dobu terapie ještě nebyl nemocný a já se zbavila alergií, které mě trápily od dětství. Po dlouhých 20 letech jsem opět s chutí mohla sníst třeba jablko nebo jahody a také vyhodit dýchací přístroj na astma:-). Děkujeme, pane doktore, žije se nám teď i díky Vám lépe.

Vtiahol nás do biorezonančnej terapie a za to sme mu vďačný. Pomohol nám
v rôznych oblastiach života a zdravia. :-)

Rado sa stalo.
Prajem i nadalej len to naj.
RT

Pan doktor si dokázal získat moji důvěru nejen svým lidským přístupem, ale především výbornými výsledky! Díky biorezonanční terapii se mé tělo dokázalo natolik vzpamatovat z těžkých potravinových alergií, až jsem nakonec byla schopná otěhotnět, odnosit a porodit zdravou holčičku!!!!
Poprvé v životě jsem skutečně šťastná.
Ještě jednou děkuji za vše. N.K.

MUDr. Róbert Tirpák

Dakujem velmi pekne a nie je zac.
Prajem vsetko dobre a uzivajte si krasne chvile s dcerkou.
RT

skvělý doktor s úžasným přístupem. Otevřel mi oči a pomohl, což mi za celých cca 7let "standardní lékaři" nedokázali... díky za vše:) S.B.

MUDr. Róbert Tirpák

Dakujem, nie je zac a bolo mi potesenim byt pri tom.