ORTOPEDIE Liberec s.r.o.
Tovaryšský vrch, Liberec

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: ORTOPEDIE Liberec s.r.o. Jiný

Po předběžném objednání k vyšetření a zaplacení poplatku XXXX Kč, jsem se dostavil na udaný čas do čekárny ordinace. Po 25 minutách v prázné čekárně si mě nikdo nevšim, z koutu čekárny jsem pocelou dobu slyšel mluvení, myslel jsem že pan doktor vyšetřuje. Tak jsem se šel podívat a pan doktor si vyřizoval soukromý telefon a ani si mě nevšim. Proto jsem odešel a po emailu zažádal o vrácení peněz. Bohužel bez reakce.

Umístění: ORTOPEDIE Liberec s.r.o. Jiný

Velice spokojená i s doporučením rehabilitace, která byla úspěšná a pomohla odstranit bolesti, které způsobovala kalcifikace ramene

Umístění: ORTOPEDIE Liberec s.r.o. Jiný

Profesionál s lidským přístupem, který se za každých okolností snaží pomoc a vždy pomůže. Neskutečný a ten nejlepší přístup, který jsem kdy od jakéhokoliv doktora zažila. Kdyby takových bylo více. Vřele doporučuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Mám problémy s křížokyčelním kloubem,který mi stále vyskakuje.Co s tím?Michal

Dobrý den, abych Vám mohl pomoci, bude nutné Vás vyšetřit. Budete se muset objednat k vyšetření.

MUDr. Robert Švígler