Odborný lékař ortopedie
J. Wericha 400/3, Havířov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Po operaci pliky mám koleno v horším stavu než před operací. Po sdělení problému, mi doktor říkal, že udělal vše správně, a neví co mě v koleni bolí. Doktora určitě nedoporučuju.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Pak doktor Janík je špička... Před více než deseti lety mi operoval rameno, po opakované luxaci... Díky operaci a následné rehabilitační péči je rameno v top stavu... Vždy rád pomůže a poradí také při běžných problémech pohybového aparátu...

Umístění: Odborný lékař ortopedie bolesti kolen

Bezvadný ortoped, postupoval v diagnostice přesně vč. dalších vyšetření a úspěšně určil diagnózu. Následné léčení bylo úspěšné a kolena v pořádku bez bolesti. Chování přátelské a pěkně lidské. Tak si představuji, že má pracovat dobrý lékař. Díky.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Zdravotní problémy

MUDr. R.Janík je dle mého názoru vynikající odborník a operatér, který má mou naprostou důvěru. Patří mu veliký dík za má bezbolestná ramena i zbrusu nové koleno ! Je to jediný lékař , ke kterému přicházím naprosto klidná, neboť se neskrývá za maskou neomylného Boha a jeho lidský přístup mi naprosto vyhovuje ! Žitníková Jana

Umístění: Odborný lékař ortopedie Lupivost a bolesti kyčle

Rozhodne nedoporučuji, jeho věty co po mě chcete a co po mě vlastně chcete a tohle byla vlastně celá konverzace, bych již nikdy ordinaci tohoto lékaře nedoporučil. Tak povrchní a nadřazený lékař ze vůbec nechápu jak ho muže vůbec někdo nastevovat.

Pana doktora zásadně Nedoporučuji !! k vůli jeho chladnému a arogantnímu chování nejen v době pooperační péče a kontrol. Zdálo se, že po operaci TEP - kolene, bude vše v pořádku, ale ouvej - nebylo a po dvou měsících se protéza uvolnila a hodně to bolelo a bolí stále. Zacítil problém a vysloveně mi řekl: že si příště bude líp vybírat pacienty a hoooodně bude zvažovat, koho přijme a koho ne ! Co myslíte, co tím chtěl říct... ? Ponechám bez komentáře. Když jsem se ho s pláčem a bolestmi ptala proč mě to tak bolí, tak na mě vyhrknul, že on neví a že jak to má vědět! A co po něm vlastně chci !? Řekla jsem mu, že je přece lékař a já po něm chci pomoc. Odpověděl mi, že neví jak by mi pomohl. Doslova jsem si vyprosila - ortézu na koleno a také rentgen kolena, který následně prokázal, že je nutná reoperace. Něco se nepovedlo. Tak tedy jdu po novém roce na novou operaci kolena, ale změnila jsem ortopeda k mudr. Janíka už nechci ani vidět. Jana K.

S panem "doktorem" jsem měl domluvenou operaci,po 3 měsíčním čekání mi 14dní před operaci potvrdil operaci,po dvou dnech mi volala sestra a oznámila mi že pan doktor má jiné zájmy a že už je ve Španělsku,a na operaci nemá ani jiný termín.Rameno mi chtěl operovat,díky jiným zájmům pana "doktora" mi jiný ortoped píchl injekci a po 10 měsíčních bolestech mám rameno v pořádku.Bohužel musím napsat negativní hodnocení,jelikož jsem zbytečně čekal 3 měsíce a ještě plánoval zbytečně operační zákrok.

Zřejmě již rozumíme proč se tento lékař zajímal jen o to, zda MY plánujeme operaci, a na základě kladné odpovědi by odeslal na další příslušná vyšetření byť snímek z RTG shledal v pořádku - krátce řečeno začal od zadu - operace, podrobnější vyšetření, základní vyšetření - NECHÁPEME. První vyšetření bez problémů, věnoval se, zajímal se, příjemný, ovšem co následovalo na tom dalším jsme již dlouho nezažili - neochota, již uvedený nesmyslný rádobypostup, nepříjemný a arogantní přístup. Nedoporučujeme, hledáme jiného lékaře. A z principu litujeme i evidenčního poplatku, protože do této ordinace se již nevrátíme.

C

S p.Janikem jsem mel tu cest pred 6ti lety, kdy mi udelal plastiku krizoveho vazu v koleni, prni plastiku mi delal v opacnem koleni jiny znamy ostravsky ortoped (zakrok provedl zrejme dobre, ale s naslednou kontrolou a peci vcetne rehabilitace jsem nebyl vubec spokojen) proto jsem zamiril na doporuceni k Janikovi. Prijal me ihned zadne cekani, vysetril me, povykladal jak to u nas ve zdravoznictvi chodi a jak to chodi v americe (to jsem nevedel, ze si pripravuje pudu pro to, aby si rekl bokem o penize) no co, proste to tak dela, nebo delal a ja rad jednam s lidmi, kteri neklickuji a reknou na rovinu "pojistovna mi da jen tolik a ja se citim na vic, chci penize po vas bokem"...rekl jsem ze si to rozmyslim, nikdo vas nemuze nutit na zaklade ustni domluvy chtit po vas nejake penize...ihned mi nabidnul termin za cca 1mesic (coz je v dnesni dobe pry nerealne, pokud nemate nejake zname) a uspesne v karvinske nemocnici odoperoval. Jeste me odradil od celkove narkozy, at se na nej divam jak to dela, tak sem sedival jak mi vrta v koleni a bavil se s nim a sestrama o turach v beskydech. Nasledna pooperacni vysetreni a kontroly probehly standartne, rekl mi "odoperovane to mate surep za to dam ruku do ohne, pokud to nekde nepretezite a sezenete si dobrou rehabku, bude vse ok za 14dni u me v ordinaci". V ordinaci se me ptal znovu na penize, ale ja zabrousil na reciprocni vyrovnani, ze mu misto toho udelam neco jineho v te same cene, rekl ze o tom bude premyslet a vlastne takto jsem se vyhnul jakemukoli placeni...idkyz jsem se po posledni navsteve pripominal, ze bych se mu rad odvdecil tim, ze pro nej udelam mnou nabizene sluzby s diky odmitnul a o penezich nepadlo ani slovo...tedy moje zkusenost s nim opravdu pozitivni....jako operater plastiky zrejme dobry, ostatni nemohu hodnotit

Skvělý doktor. Provedl mi laparaskopii obou kolen. Zlepšení o 90%! Mohu jen doporučit:) A navíc je s ním ještě sranda. Komu jsem ho doporučila, tak byl nadšen, spokojen a opravdu v tom nehráli roli peníze. Díky! Kamila Slezáková