Anýžova 486, Hořovice
Ordinace PL gynekologa (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Ordinace PL gynekologa

Palackého nám. 895, Zdice

od 800 kč

Umístění: Ordinace péče o těhotné

K panu doktorovi chodím moc ráda. Vždy mi vše ochotně vysvětlí a popíše. Perfektně mě provedl celým těhotenstvím. Vřele doporučuji všem! Při vyšetření to nejede jak na běžícím páse a žena má tak čas se na vše zeptat a probrat to.

Co se doktora týče, zatím si myslím, že můžu být spokojená. Co mě dost udivuje, je stav, ve kterém se nachází sociální zařízení a vůbec prostředí čekárny v Hořovicích..Možná by bylo záhodno se zamyslet nad rekonstrukcí tohoto zázemí, aby se pacientky cítily příjemněji..Jinak se sestřička i doktor moc snaží.

K panu doktorovi jsem chodila necelých deset let. Za tu dobu jsem díky němu porodila dvě zdravé děti a že to nebylo vždy bezproblémové těhotenství. Bohužel jsem z důvodů velké vzdálenosti musela přejít k jinému odborníkovi. Můžu potvrdit že až nyní si uvědomuji o koho jsem přišla a jakým profesionálem pan doktor Švamberk je. někdo tady píše že vtipkování není vše ,já to beru, ale věřte mi, že je to základ.U pana Švamberka jsem se těšila na každou prohlídku, ať už byli informace o mém stavu jakékoliv ,vždy jsem odcházela v lepší náladě než nyní u nového pana doktora, který asi není špatný, dělá jen svou práci, ale nic víc. A to víc je právě ten lidský přístup, to vtipkování ,co je k práci s lidmi, resp.se ženami ,potřeba.

Pan doktor Švamberk je skutečně velice ochotný, vtipný, empatický a milý lékař. Lidi pochopte ale, že je to člověk jako každý jiný. Lidé občas dělají chyby, ať jde o obyčejné lékaře či specialisty. Také si uvědomte, že neexistuje lékař, který by alespoň jednou za dobu praxe nepochybyl, i ti Vaši dokonalí ke kterým jse přešli jak píšete, stoprocentně pochybyly, ne třeba u Vás, ale u jiných pacientů. Proto neni na místě psát o tomto lékaři že lže a podobné hanlivé hlouposti. Já k němu chodím již řadu let a je to profesionál a člověk s velkým Č se srdíčkem na pravém místě. Svého budoucího potomka mu velice ráda svěřím, dokonce jej doporučuji všem, které hledají kvalitního empatického lékaře, ke kterému se těšíte. Navíc sestřička je velmi chytrá, šikovná a milá dáma. Vřele doporučuji, s pozdravem Markéta Š.

Podle mně je přesně ten pravý.Díky jeho vtipům ze mě spadne nervozita a cítím se víc uvolněná.Na návštěvu gynekologa se v podstatě vždy těším.Je to ochotný a dobrý lékař.

úžasně empatický lékař s milým slovem a úsměvem, je to můj prní gynekolog - muž a nelituji!!

Pan doktor Švamberk je člověk na svém místě. Chodím k němu již 20 let (v současné době do Zdic) a dovoluji si tvrdit, že je to skutečně skvělý lékař - profesionálně i se svým lidským přístupem. Všem ženám ho doporučuji. Též sestřička je velice milá a vstřícná.

O

Při těhotenství jsem byla s panem doktorem Švamberkem velmi spokojená,nyní mám zdravou sedmi měsíční dceru.
Vřele všem doporučuji.

Skvělý lékař, skvělá sestřička. co dodat. DOPORUČUJI p. Havlíčková Ludmila

C

Velice příjemný, chodím k němu již 5 let a jsem spokojená jak s jednáním tak s přístupem.