MUDr. Richard Švamberk

Ordinace PL gynekologa

Palackého nám. 895, Zdice

Od 800 Kč

Umístění: Ordinace PL gynekologa Jiný

K panu doktorovi chodím již 30let a nemohu vynachválit, ochota,přístup k pacientce,vždy se vším pomůže,velice děkuji že je

Umístění: Ordinace PL gynekologa Jiný

Pana doktora mohu jen a jen doporučit. Kdyby všichni měli takový lidský přístup jako pan doktor a sestřička v ordinaci Hořovice, byl by svět hned veselejší. Díky panu doktorovi jsem porodila zdravé dítě celé těhotenství mě pečlivě hlídal,vše vysvětloval a uklidnoval. Těhotenství jsem mela velice rizikové a diky panu doktorovi probíhalo na jedničku.

Umístění: Ordinace PL gynekologa Jiný

Pana doktora navštěvuji více než 10 let, a musím říct, že jsem naprosto spokojená. Nejenom po jeho úžasném lidském přístupu, ale i po tom odborném. Do ordinace chodím velice ráda, vždy ze mě opadne nervozita, vše je mi do detailu vysvětleno a spokojeně odcházím domů.
MUDr. Švamberk je opravdu jedinečný a unikátní doktor ve svém oboru a velmi si jeho přístupu a lidskosti vážím.

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší doktor, jakého jsem kdy měla. Vše pečlivě vysvětlí, popíše. Navštěvuji pana doktora ve druhém těhotenství a opět super. Doporučuji!

Umístění: Ordinace péče o těhotné

K panu doktorovi chodím moc ráda. Vždy mi vše ochotně vysvětlí a popíše. Perfektně mě provedl celým těhotenstvím. Vřele doporučuji všem! Při vyšetření to nejede jak na běžícím páse a žena má tak čas se na vše zeptat a probrat to.

Co se doktora týče, zatím si myslím, že můžu být spokojená. Co mě dost udivuje, je stav, ve kterém se nachází sociální zařízení a vůbec prostředí čekárny v Hořovicích..Možná by bylo záhodno se zamyslet nad rekonstrukcí tohoto zázemí, aby se pacientky cítily příjemněji..Jinak se sestřička i doktor moc snaží.

K panu doktorovi jsem chodila necelých deset let. Za tu dobu jsem díky němu porodila dvě zdravé děti a že to nebylo vždy bezproblémové těhotenství. Bohužel jsem z důvodů velké vzdálenosti musela přejít k jinému odborníkovi. Můžu potvrdit že až nyní si uvědomuji o koho jsem přišla a jakým profesionálem pan doktor Švamberk je. někdo tady píše že vtipkování není vše ,já to beru, ale věřte mi, že je to základ.U pana Švamberka jsem se těšila na každou prohlídku, ať už byli informace o mém stavu jakékoliv ,vždy jsem odcházela v lepší náladě než nyní u nového pana doktora, který asi není špatný, dělá jen svou práci, ale nic víc. A to víc je právě ten lidský přístup, to vtipkování ,co je k práci s lidmi, resp.se ženami ,potřeba.

Pan doktor Švamberk je skutečně velice ochotný, vtipný, empatický a milý lékař. Lidi pochopte ale, že je to člověk jako každý jiný. Lidé občas dělají chyby, ať jde o obyčejné lékaře či specialisty. Také si uvědomte, že neexistuje lékař, který by alespoň jednou za dobu praxe nepochybyl, i ti Vaši dokonalí ke kterým jse přešli jak píšete, stoprocentně pochybyly, ne třeba u Vás, ale u jiných pacientů. Proto neni na místě psát o tomto lékaři že lže a podobné hanlivé hlouposti. Já k němu chodím již řadu let a je to profesionál a člověk s velkým Č se srdíčkem na pravém místě. Svého budoucího potomka mu velice ráda svěřím, dokonce jej doporučuji všem, které hledají kvalitního empatického lékaře, ke kterému se těšíte. Navíc sestřička je velmi chytrá, šikovná a milá dáma. Vřele doporučuji, s pozdravem Markéta Š.

Podle mně je přesně ten pravý.Díky jeho vtipům ze mě spadne nervozita a cítím se víc uvolněná.Na návštěvu gynekologa se v podstatě vždy těším.Je to ochotný a dobrý lékař.

úžasně empatický lékař s milým slovem a úsměvem, je to můj prní gynekolog - muž a nelituji!!