Praktický zubní lékař
5. května 521, Turnov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Výborný lékař, vždy Vám dokáže perfektně pomoci, má velmi citlivý přístup, mockrát už mě vytáhl z bryndy. pj

Vždycky mi moc pomohl a navíc já mám chronický strach ze zubařů a všeho co se týče zubů p.doktor je vždy velice milý a to i když chodím třeba po roce na kontrolu a pusu mám napuchlou jak mičudu

Jsem s panem doktorem velmi spokojena.Má citlivý přístup k pacientovi.

Zapomněla jsem ohodnoit, tak nyní.

Mám nejlepší zkušenosti, chodím k Dr. Štejfovi i s dcerkou. Má vhodný odlišný přístup k dospělým i dětem, je citlivý, není to takový ten zubař "masochista", který Vás bude s radostí vrtat a vrtat a mít z toho radost, jestli mi rozumíte. Jsem s ním i po stránce odborné velmi spokojena. Vždy mi na rovinu řekne co a jak. Fakt mohu jenom doporučit.

Výborný zubař, při dobré náladě velice vtipný, velmi dobrý odborník. Chodí k němu celá rodina a naprosto spokojeni. Přestože mám panickou hrůzu ze zubařů, tady se cítím dobře. Vřele doporučuji!

Skutečně perfektní doktor, lidský přístup, vysoká odbornost, nemohu si na něj stěžovat :-) chodí k němu skoro celá rodina a všichni jsou moc spokojení :-)