Výborný lékař s lidským přístupem. Nikdy jsem se nesetkal se špatným přístupem a nenabyl dojmu, že jsem jen jeho práce. Doktor na svém místě!

Pan doktor Mach je dle mého názoru velice dobrý a poctivý lékař, má milý přístup k pacientům a je schopný odpovědět na veškeré dotazy. Oceňuji také to, že mi byl schopný poradit telefonicky, když pro mě bylo komplikované přijet osobně. V jeho ordinaci jsem se setkala se samými milými sestřičkami.

Jako jediný lékař mi správně diagnostikoval pásový opar v obličeji, když jiní odborníci selhali. Velmi dobrý diagnostik. Vstřícný a profesionální. Jeden z mála praktických lékařů, který umí opravdu léčit, místo pouhého psaní receptů. Již v České Třebové nebydlím, ale vyplatí se mi za panem doktorem dojet, když potřebuji lékaře.

Příjemný pan doktor, velmi vstřícný a chápavý."Zdědila" jsem jej jako původní pacientka MUDr Pečínky a jsem za něj velmi ráda a mám velmi dobrou zkušenost i s jeho přístupem ke starým lidem jako byl můj tchán se kterým byla před koncem jeho života velmi obtížná komunikace. Mohu jen vřele doporučit

Vstřícný a velmi slušný k pacientům.

Je na vysoké odborné úrovni a vždy ochotný.

Absolutní spokojenost moje i mých přátel, individuální přístup k pacientovi, vždy si udělá čas i mimo pracovní dobu, a mnoho dalších kladných vlastností ...

tento lekar zvlada vsechno

Je nejlepší praktický lékař, kterého znám.

Jen pridam dalsi kladnou vlastnost, ktera se u lekare ceni. Navic je zabavny.