Adresa

6. května 1160, Kojetín
Odborný lékař internista, diabetologie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
H
Ověřeny pacient

Pan doktor Kobza je pro mne nejlepším lékařem, se kterým jsem se v životě setkal. Mimořádně pozorný k mým problémům a maximálně se věnuje velmi důkladnému vyšetření a zjištění mých zdravotních problémů. Takovýchto lékařů by bylo třeba mnohem více, kteří by úspěšně pomáhali naší léčbě, a předešlo by se následkům nevhodné péče a tím by se ušetřilo i na pozdějších nákladech za dodatečnou léčbu. Mnohokrát děkuji za jeho péči, a pana doktora doporučuji i ostatním.


A
Ověřeny pacient

Poděkování Panu MUDr. Kobzovi internistovi na poliklinice v Kojetíně , a též zdravotní sestře Kilhofové za péči o své pacienty.
Za ostatní pacienty
pacient Antonín Horák.


L
Ověřeny pacient

Chceme touto cestou poděkovat MUDr.R.Kobzovi, odbornému lékaři pro nemoci vnitřní, který má svou ordinaci na poliklinice v Kojetíně. Pan doktor svým profesionálním přístupem a rozhodným přístupem a rozhodným jednáním mě i mé sestře v poslední chvíli pomohl k záchraně života. Nebýt jeho rychlého rozhodnutí už bychom tady nebyly. Panu doktorovi patří náš velký dík a přání, aby mu bylo dopřáno ještě dlouho pomáhat svým pacientům a vracet je zpět do života. Kéž by bylo více takových lékařů. Vděčné pacientky L.Ostřanská a Marta Nezamyslice


A
Ověřeny pacient

Asi pět let jsem v péči internisty MUDr. Richarda Kobzy, jsem naprosto spokojená s jeho způsobem léčby a zejména přístupem ke mně, jako lékaře, vždy mne odborně vyšetří a vyslechne mé stesky, narodinovaná léčba má pozitivní účinky, považuji MUDr. Kobzu za velmi dobrého a zkušeného lékaře.


Tak nevím, ale nechat se léčit člověk co si strká prsty do krku a dobrovolně blije, nevím nevím, je všeobecně známo v Kojetíně, že tento doktor měl bulimii.
Nenechala bych se takovýmto člověkem vyšetřit natož léčit.
Toť můj názor.


N

Jeho chování je na pováženou, velice arogantní a hlavně neempatický. Zajímalo by mě, jestli slovo empatie mu něco říká. Nezajímaly ho všechny mé problém spojené se štítnou žlázou a některé se od počátku nehodlal vůbec řešit. Doufám, že se mi podaří sehnat nějakého lepšího endokrinologa, kterého mé problému budou zajímat a bude ochotný mi je vyřešit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti