Adresa

Odborný lékař internista, diabetologie
6. května 1160, Kojetín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Pan doktor Kobza je pro mne nejlepším lékařem, se kterým jsem se v životě setkal. Mimořádně pozorný k mým problémům a maximálně se věnuje velmi důkladnému vyšetření a zjištění mých zdravotních problémů. Takovýchto lékařů by bylo třeba mnohem více, kteří by úspěšně pomáhali naší léčbě, a předešlo by se následkům nevhodné péče a tím by se ušetřilo i na pozdějších nákladech za dodatečnou léčbu. Mnohokrát děkuji za jeho péči, a pana doktora doporučuji i ostatním.

A
Ověřený profil

Poděkování Panu MUDr. Kobzovi internistovi na poliklinice v Kojetíně , a též zdravotní sestře Kilhofové za péči o své pacienty.
Za ostatní pacienty
pacient Antonín Horák.

L
Ověřený profil

Chceme touto cestou poděkovat MUDr.R.Kobzovi, odbornému lékaři pro nemoci vnitřní, který má svou ordinaci na poliklinice v Kojetíně. Pan doktor svým profesionálním přístupem a rozhodným přístupem a rozhodným jednáním mě i mé sestře v poslední chvíli pomohl k záchraně života. Nebýt jeho rychlého rozhodnutí už bychom tady nebyly. Panu doktorovi patří náš velký dík a přání, aby mu bylo dopřáno ještě dlouho pomáhat svým pacientům a vracet je zpět do života. Kéž by bylo více takových lékařů. Vděčné pacientky L.Ostřanská a Marta Nezamyslice


A
Ověřený profil

Asi pět let jsem v péči internisty MUDr. Richarda Kobzy, jsem naprosto spokojená s jeho způsobem léčby a zejména přístupem ke mně, jako lékaře, vždy mne odborně vyšetří a vyslechne mé stesky, narodinovaná léčba má pozitivní účinky, považuji MUDr. Kobzu za velmi dobrého a zkušeného lékaře.


Tak nevím, ale nechat se léčit člověk co si strká prsty do krku a dobrovolně blije, nevím nevím, je všeobecně známo v Kojetíně, že tento doktor měl bulimii.
Nenechala bych se takovýmto člověkem vyšetřit natož léčit.
Toť můj názor.


N

Jeho chování je na pováženou, velice arogantní a hlavně neempatický. Zajímalo by mě, jestli slovo empatie mu něco říká. Nezajímaly ho všechny mé problém spojené se štítnou žlázou a některé se od počátku nehodlal vůbec řešit. Doufám, že se mi podaří sehnat nějakého lepšího endokrinologa, kterého mé problému budou zajímat a bude ochotný mi je vyřešit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu