Sobotní 439, Valtice
Praktický lékař pro dospělé

pani Sura si evidentně léčí svoje mindráky ,neuvedla jedinou konkrétní věc jde ji jen o pošpinění člověka a to je ubohost.doktor Irgl je vynikající Jana

Jsou lidé, kteří si svoje ego léčí tím že schopné napadají . Jako praktický lékař je máte možnos odeslat ke kolegům odborníkům .Prosím neodepisujte jim mejsou hody ani té nejmenší Vaší pozornosti.Možná že jednou doplatí nato že nebudou Vaši pacienti.Vaše kvality jsou nesporné a nemáte potřebu se obhajovat nato máte nás ,vaše pacienty kterým jste nejednomu zachráníl nebo podstatně zlepšil život.
Jiří

výborný, skvělý. DOPORUČUJI

Skvělej, inteligentní, chytrej !!!! Zaplať pánbů, že ještě takoví doktoři jsou.
Helena

Kompetentní personál, který lezl pacientům do řiti již vymřel... Nachází se vůbec ještě někde???

Dr. Irgl je vynikající odborník, skvělý diagnostik pečující o své trvalé vzdělávání. Pro své odborné a lidské vlastnosti mu kdykoliv svěřím péči o mé zdraví. Mityska

Vynikající odborník, skvělý diagnostik, jsem rád, že k němu mohu chodit. Má moji plnou důvěru.
Mityska

doktor irgl je jeden z mála doktorů kterému se nebojín svěřit své zdravý Jana

výborný diagnostik