Ordinace praktického lékaře
Sídliště 429, Toužim

Velice nepříjemný a arogantní přístup, místo toho aby pomohl, tak odkazuje na praktického lékaře. Někteří lidé hold nemají možnost navštěvovat svého praktického lékaře, když je nemocen.

Pan doktor byl ke mě vždy příjemný a ochotný, neléčil mě jen paralenem ale na zánět ledvin v mém věku listoval i v knize, aby bylo vše v pořádku. Jen na něj nadávejte, aspoň nebude tak narvaná čekárna :-)

Zkuste se všichni Vy negativci každý jeden SÁM/SAMA nad sebou zamyslet,jak se k sobě chováte a jakej dodržujete životní styl?? Co myslíte ?? Že je doktor kouzelník?Sáhněte si každej do svědomí kolikrát jste tam šel v podstatě zbytečně a když dostanete BRUFÉN tak je doktor na H....O protože to si přece můžu koupit sám na to nepotřebuju doktora. V případě dr .HLOUSE je odměřený to ano někdy třeba taky protivný ale kdo z nás neni?? A když se potom člověk dozví jak to funguje mezi POJIŠŤOVNOU a LÉKAŘEM ve vztahu k vaší nemoci a jejímu léčení tak se ani moc nedivím že všichni léčí tak jak léčí.Když stojím v lékárně a vidím kolik korun lidé nechávají v lékárnách za léky ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:(((((zkuste raději žít a chovat se každý SÁM K SOBĚ tak abych toho doktora musel opravdu jen v nejkrajnějším případě .A dr. HLOUS JE JAKO LÉKAŘ OK.

Nechápu,s panem doktorem jsem na pivo nikdy nechodil.Nebojím se říct, že moji ženu léčil a léčí velmi dobře.Sestra je vinikající stím souhlasím.Kulka

Já k panu doktoru nemám větších výhrad, mě jako pacientu vždy vyšel vstříc. Odměřenost vůči pacientovi je věc osobního pocitu, mě osobně to zas až tolik nevadilo.

Je to odborník na svém místě :(

Doporučuji telefonovat a ne navštěvovat - vyjde to nastejno a ušetříte si čas a nervy.
Diagnózu Vám stejně neudělá a na všechno ostatní Vám pomůže paralen.

Ani bych se nedivil, kdyby studoval medicínu taky jen 2 měsíce, jak někteří právníci.

já jsem s jeho praxí naprosto spokojen

Já s panem doktorem neměl nikdy problém, a v rámci možností mi vždy vyšel vstříc.

Musím se kolegy zastat, z hodnocení pacientů je evidentní, že hodnotí pod vlivem povrchních kritérií bez znalosti problematiky- když se lékař právě neusmívá, není měřítkem toho, jestli " ví,co dělá". Kolega,dle mého mínění, patří spíše do skupiny lepších praktických lékařů, jeho dokumentace je dokladem dobré diferenciálně diagnostické rozvahy a solidních znalostí medicíny.
Iva Weilguny

diagnostikuje od počítače, býval lepší