Adresa

Specialista pro parodontologii
Bratislavská 2, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Specialista pro parodontologii Jiný

Dobrý den, ráda bych vyvedla z omylu pacienty,kteří se bojí zákroku u mě konkrétně augmentace obou zubních čelistí a plast.operace Edlánovou metodou.Bála jse se už měsíc před operací,možná dýl.Zbytečný stres...Pooperační bolest téměř nulová.Hrozně jsem se bála,ale obavy "až to příjde k sobě" jsem měla naprosto ZBY-TEČ-NÉ Moc děkuji Mudr Cahovi za vstřícný přístup a zachráněné vlastní zuby
Vy,co to máte před sebou,hlavu vzhůru,dentální hygiena je mnohem bolestivější

L
Umístění: Specialista pro parodontologii Jiný

V r. 2006 jsem absolvoval zákrok - augmentaci na obou čelistech, což mi zachránilo zuby. Pravidelné kontroly ve zdejší ambulanci to potvrzují. Absolutní profesionalita, vstřícná, otevřená komunikace, empatie jak Mudr. Cahy, tak celého týmu. Děkuji!

M
Ověřený profil

Nejúžasnější přístup a profesionalita s kterou jsem se kdy v životě setkal , naprosto profesionálně sehraný tým a pan doktor Caha nemá konkurenci ve svém oboru ,pomohl mne maximálně .Bezkonkurenčí se srovnáním s předchozími soukromými klinikami , doporučuji všem !,

J
Ověřený profil

MUDr. René Caha je vynikající odborník, jeho tým je potom profesionálně zdatný i lidsky příjemný. Lze s čistým svědomím doporučit.

L
Ověřený profil

V dubnu jsem absolvoval augmentaci kosti obou pater.Přístup a samotné provedení panem doktorem Cahou byl velice profesionální.Celý tým včetně sestřiček je úžasný.Mohu jenom doporučit a chválit.S úctou k jejich práci Ladislav Pospíšil

Ověřený profil

Naprostá spokojenost s přístupem celého týmu. Výborný specialista. S MUDr. Liborem Berkou jsem se na pracovišti nesetkal, tak nemůžu hodnotit už tam asi nepracuje.

Ověřený profil

Pan MUDr.Caha René by měl více sledovat práci svých kolegů.Byla jsem v péči MUDr.Berky a rozhodně na ten zákrok nezapomenu a taktéž nikomu nedoporučím.Přístup k pacientovi byl nelidský, domluva nemožná a výsledek jeho práce katastrofální.Po jeho zákroku byl nutný další chirurgický zákrok.V této ambulanci vládne zmatek a je zájem pouze o movité pacienty.Rozhodně tuto ambulanci nedoporučuji !!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Max. spokojenost.

Vynikající péče, jsem registrována již 6 roků.Jen škoda, že se paní doktora Christine Tsiapou vrátila zpět do Řecka.

Úžasný přístup ke klientovi. Děkuji a všem doporučuji. Jiří Jilma

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti