Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Zámecká 39/4, Český Dub

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsou zde samá pochvalná vyjádření k paní doktorce, což je v pořádku, ale já bych ráda ocenila přístup sestřičky : profesionální, ochotná a velice laskavá. Děkuji za takový přístup k pacientům.

D
Ověřený profil

Paní doktorka Renata Zikmundová je velice dobrá a zodpovědná lékařka. Je velice dobrý diagnostik. Sama jí jsem velice vděčná za to, že u dcery zjistila pouze při vstupní prohlídce, velice závažnou srdeční vadu. Dnes už je dcera po operaci a opět pracuje. Za 35let to dříve nikdo nezjistil. Paní doktorko, ještě jednou moc děkuji.

Člověk se během života dostane do "spárů" spoustě lékařům, ale málokdo s titulem nás nebere jen jako číslo pojištěnce a naopak.O kolika lékařích můžem říct, ano, nejen , že jsem spokojena, ale hlavně v ordinaci sedí ČLOVĚK,který se mi věnuje,promluví a hledá příčiny.A taková paní doktorka Zikmundová je.Díky
Jana


Dobry den Pani doktorka je výborná lékařka


nic moc chovani reznickeho psa


Super doktorka. Zejbrlík


HRŮZA


P
Ověřený profil

Paní doktorka je jednen z těch která dokáže opravdu pomoci, co-se alkoholu týče v ordinaci určitě ne!! jinak její soukromí život je jen a jen její věc.
A co se chování týče nemám nejmenčí potíže.


M
Ověřený profil

Jsem jedním z těch, kterým paní doktorka velmi pomohla a pomáhá i nadále. Nedokážu si představit, že bych navštěvoval jiného lékaře. To byl také před několika lety důvod proč jsem k MUDr. Zikmundové přešel. Co se alkoholu týče, tak každý normální člověk odbčas rád "zapaří" a jestliže Renata paří, tak hozhodně ne v pracovní době. Znám osobně několik lékařů, kteří s MUDr. Zikmundovou spolupracují a ani od nich jsem nikdy neslyšel žádnou zápornou reakci. NAOPAK - když jde do tuhého, je to jedna z málo lékařek, která je schopná v terénu udělat i to, co bezprostředně zachrání život!!! Važím si jí a i když má někdo jiný názor, za Renatu se vždycky postavím a budu se jí zastávat.


J
Ověřený profil

Je to Člověk s velkým Č a Doktorka s velkým D!
A jestli někomu vadí, že všechny lékařské úkony (odběry, injekce atd.)provádí doktor (v Německu dle mých zkušeností naprostá samozřejmost)a né sestra, tak nevím co si mám o takovém člověku myslet.


Došlo k chybě, zkuste to znovu