Adresa

Senovážné nám. 22, Praha
CHIMARE clinic s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily proktologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
7 názorů

Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem šel jen jednou na akutní vyšetření a diagnostikovala mi absces, se kterým mě poslala do nemocnice, k okamžitému chirurgickému zákroku. Tam mi pan doktor na chirurgii řekl, že se nejedná o absces, ale pištěl a poslal mě domů a naplánoval vyšetření proktologem. Myslím, že paní doktorka by měla být schopna rozeznat absces a pištěl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Pani doktorku mohu opravdu doporučit. Přestože jsem její ordinaci vyhledala s nepříjemným problémem, odcházela jsem s úsměvem. Je to profesionalka, vsechno vysvetli a sestricka je take moc prijemna.


R
Ověřeny pacient

Velmi příjemný, profesionální přístup paní doktorky mne zbavil ostychu z ne zcela příjemného vyšetření. Všechno vysvětlí, odpoví na otázky (i když stejné musí asi slýchat dnes a denně). Vřele doporučuji.


Ž
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám výbornou zkušenost. Odstraňovala mi mateřská znaménka, profesionální a komunikativní přístup, pozitivní člověk. Velkou zásluhu na příjemné návštěvě má i sestřička, která má též skvělé jednání


P
Ověřeny pacient

Paní doktorku vřele doporučuji. Je milá, vstřícná, lidská, vše srozumitelně vysvětlí a má smysl pro humor. Přestože provádí choulostivá vyšetření, v jejích rukách se není čeho obávat :)
Petra


M
Ověřeny pacient

Mám vynikající zkušenost s paní doktorkou a mohu ji bez výhrad a vřele doporučit. Přestože jsem měla choulostivý problém tak mne svým profesionálním, vstřícným a laskavým přistupem s nádechem humoru zbavila ostychu a obav z vyšetření. Během dvou návštěv v důsledku správné diagnostiky a následné cílené léčby můj neduh zcela zmizel, za což jsem paní doktorce nesmírně vděčná. Také sestřička je vstřícná a milá a společně s paní doktorkou tvoří skvělý pracovní tým.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je báječná. Málo kdy se člověk dnes setká s tak vstřícným, odborným a milým přístupem. Rychle mě objednala, vyšetřila, vše vysvětlila a pomohla od problému. V ordinaci panuje dobrá nálada a člověk tak zahodí i zbytečný stud. Ještě jsem se s takovým přístupem v žádné ordinaci nesetkala, sestřička je také moc fajn a s pacienty v čekárně jsme se shodli že je to ordinace " U dvou sluníček"
Tímto oběma děkuji :o)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti