Rohanské nábřeží 678/23, Praha
Fitarian.cz

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

Jsem nutriční terapeut a sportovní dietolog, masér, lektor TRX. Vytvořím pro vás jídelníček, ale i komplexní stravovací plán na míru + a to je hlavní...

• podváha, nadváha, obezita
  • Crohnova choroba, Ulcerova kolitida
  • různé intolerance, potravinové alergie

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak velký je problém, když nedokážu pozřít kapsle s léky, sypu si jejich obsah do vody a poté je piju. Může to mýt nějaké vedlejší účinky nebo špatný nástup léků? Jedná se o spalovače (hubnutí). Děkuji za odpověď.

Přesně tak, paní Monika to vystihla krásně.Pokud můžete, dejte si raději před sportem silné presso a jděte na to. Ať se daří!

Bc. Renata Daubnerová

• Dobrý den, je mi 24 let a uz dlouho se snažím zhubnout ale nedaří se to. Mám diabetes I. typu a kvůli moji váhy mám různé komplikace. Merim 164 cm a vazim 88 kg. Chci se zeptat na bandáž žaludku zda je pro mě vhodná a zda se na to hodím. Moc by jsem jj chtěla. Děkuji Kristýna

Dobrý den, je vám 24, opravdu doporučuji bandáž nedělat. Zajděte k ověřenému dietologovi a zařaďte sport na doporučení. Hodně stesti

Bc. Renata Daubnerová

• podváha, nadváha, obezita