MUDr. Renáta Beranová

Zubař Více

Jablonné nad Orlicí 1 adresa

Sam.ord. PL - stomatologa
U Koupaliště 149, Jablonné nad Orlicí

Nedoporučuji. Po několika letech nošení fixních rovnátek mi radost z rovných zubů dlouho nevydržela, neboť mi zubařka Beranová dala po vyvrtaném mezizubním kazu na zhruba tři týdny provizorní plombu, která díky svému umístění zuby od sebe odtahovala. Po urgenci z mé ordinace ortodoncie reagovala velmi arogantně a nejprve tvrdila, že nic nevidí, poté, že se to stáhne. Nestáhlo. Mezi zuby mám dodnes viditelnou mezeru, které mě omezuje při jezení a vadí mi i esteticky - neplatím přeci velké peníze za fixní rovnátka na několik let, aby mi poté neschopný zubař něco takového udělal.

Hodinu a půl jsem čekal jako objednaný v čekárně, na křesle byl pět minut.K večeři jsem měl gulášovku a plomba byla pryč.Hrůza.

Nedoporučuji.

Profesionální přístup, zachránila mi dva zuby, u kterých by to jiný zubař asi dávno vzdal a vytrhl je. Snad jediná připomínka: při výkonech, u kterých je jasné, že budou bolestivé (např. vrtání velkého kazu nebo u předních zubů), by mohla nabídnout lokální anestezi automaticky a ne jen na vyžádání, pacient si za ni jistě rád připlatí. Nežijeme ve středověku a trpět na zubařském křesle není potřebné. Navíc pacient, kterého ošetření nebolí, bude mnohem lépe spolupracovat.

U paní Beranové jsem byla na ošetření s dítětem.Ošetření bylo hrozné,vůbec neumí jednat s dětmi.Prý si mám kluka vychovat.Šla jsem k její kolegyni a vše proběhlo v pohodě.Budu se snažit přeregistrovat.

Chodil sem k ni pres pet let, vzdy vsechno v pohode, ale nedavno me zacaly bolet osmicky. Zasel jsem na prohlidku, rikala, ze osmicky jsou pekne, a ze je bude lecit. Po chvilce vrtani bolest jako cert, pak tyden klid, jenze nasledne opet nesnesitelna bolest. Zajdu k ni a ona mi rekla, ze je vsecho v pohode, nic neni podrazdene.
Zkusil jsem jit k jine, hned na vstupni prohlidce rentgen a osmicky musely ven, protoze uz nebyla sance je po lecbe pani Beranove zachranit.
Takze nedoporucuji, za celou dobu nebyl zadny rentgen a kolegyne mi ted musi zachranovat co se jeste da. Nastesti jsem ji dal vcas sbohem.

Šikovná a pečlivá.

Velmi profesionální, příjemná, skvělá a k tomu ještě velice krásná dáma. Prostě SUPER!

Je to velice příjemná,ochotná a velmi šikovná paní zubařka.Nedám na ní prostě dopustit a proto jí hodnotím velmi moc dobrá.

Jsme naprosto spokojeni!Doporučuji!