Ordinace prakt.lékaře pro dospělé
Otakara Ševčíka 1031, Písek

Velice slušný praktický lékař.Chodím k pí doktorce 20 let a Jsem maximálně spokojený.Je to profesionál!!!!!!!!!!!!!

velmi dobrá lékařka

Tak vám nevím... když mám volné dvě tři hodiny, vezmu si knížku a nic akutního se neděje, není to tak zlé. Pravda je, že se doktorům obecně radši vyhejbám... ale když je mi někdo schopnej napsat za dvě stě korun potvrzení, že jsem schopná bejt vedoucí na dětským táboře stylem (přesná citace): "...pac. jechopna vedoucí na hudebním táboře...", tak nevím. :P (A to jsem ještě diktovala, jak by to mělo znít... no nic, snad mi to bude stačit, no. :D)
Vivík

Pni doktorka je dobra nemohu si stezovat

Ratajová je ta nejhorší doktorka, kterou znám. Chová se k lidem velice povýšeně a mám takový pocit, že svůj lékařský diplom dostala omylem, když procházela kolem fakulty. Není to odborník a o jejím skvělém manželovi ani nemluvím. To už vůbec není žádný odborník, kór přes bolest. To radši jděte k panu doktoru Matuškovi. Prostě Ratajová a Rataj, je něco naprosto příšerného!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u pani doktorky je problem, ze se tam clovek citi jako ze ji otravuje, jako ponizeny sluzebnicek. poplatek clovek plati i kdyz ma alergii na lek a jde si ho vymenit a ten pristup k lidem je opravdu spatny. ja uz se tam pomalu bojim chodit. jsem preci jeji zakaznik, platim si zdravotni pojisteni a tak bych ocekaval, ze se ke me ten doktor bude chovat s respektem a ne jako k nejakymu otrapovi. bohuzel sehnat nejakyho jinyho doktora, ktery by byl na urovni je cira utopie. nekdy je docela v pohode, ale vetsinou je pani doktorka takova nejaka nastvana. necitim se tam dobre.

Tak to stím poplatkem sedí naprosto přesně. Mám také takovou zkušenost, peníze až na prvním místě.

Paní doktorka Ratajová je hodný a vlídný člověk,která mně i celé mojí rodině vyšla vždycky vstříc,když jsme její pomoc potřebovali.Znám jí mnoho let a všem,kteří ji kritizují doporučuji,ať si jdou místo ní sednout do ordinace na jeden týden,aby poznali,co všechno její práce obnáší./hlavně v době,kdy zastupuje dalšího lékaře a pacientů má jednou tolik/.

nojo ono se moc špatně poslouchá ;jste tlustá; a pomůže Vám jedině nežrat!!!!!! Jezte málo a často.....ale ne pět rohlíků k snídani, svačinka, knedlo vepřo k obědu a k večeři se to dojídá
A čekárnou má pořád plnou.
Paní doktorka je upřímná,a rozhodně své pacienty nezanedbává.

Po zavolání dr. Ratajové k naším klientům nám ve dveřích řekne, že se jí to nevyplatí jezdit kvůli 30 kč...Na klienta se podívá mezi dveřmi...Velmi silně nedoporučuji! Eva