Zubní ordinace pro děti,dorost,dospělé
Lustigova 403/III, Soběslav

Umístění: Zubní ordinace pro děti,dorost,dospělé Jiný

Musím říct, že je to opravdu suprova paní doktorka. Od malička mám panicky strach ze zubařů. V čekárně vždy sedím strachy jak na popravu, ale jakmile vejdu do ordinace a sednu do křesla a paní dr. začne strach pomalu klesá... Nikdy bych ji nevymenila vždy mě předem upozorní co mi bude dělat a tím ze mě všechen ten strach padá. Chodím k ní od malička a nikdy bych ji nevymenila :-)

K paní zubařce Klimtové chodím celý život. Párkrát jsem váhala, jestli zubaře nezměnit a najít si někoho v Praze, ale jsem ráda, že jsem to neudělala. U této paní zubařky ani nevím, co je to strach. Tenhle týden mi trhala 2 moudráky. K tak bezchybné a perfektní práci nemám ani co dodat. Nikdy předtím jsem nezažila injekci ani trhání zubu, takže jsem měla celkem obavy. A úplně zbytečné. Všem moc doporučuju!

Nejlepší zubařka v jižních Čechách. Všichni by ji nám mohli závidět. Moje děti k ní chodí rádi a s úsměvem na rozdíl k jiným lékařům.

Vždy příjemná paní doktorka. Skoro bezbolestná. Chodí k ní skoro celá naše rodina.

S péčí paní doktorky je spokojená celá naše rodina. Příjemné vystupování a dobře odvedená práce jsou její vizitkou.

Paní doktorka Klimtová je dle mého názoru erudovaná lékařka a navíc velmi, velmi příjemná. Vždy dokáže poradit, pokud to jde tak " opravit" a lze si vážit jejího lidského přístupu k pacientovi. Protože v zubařském křesle s vrtačkou v ústech všichni bez rozdílu ztratíme svou noblesu a jsme v jejích odborných rukou,proto jí jako lékařku hodnotím velmi dobře.Dokáže si poradit i s malými pacienty ta, že je rodiče do ordinace nemusí " dosmýkat".

Paní doktorka velice příjemná a šikovná,doporučuji.

Nemůžu sice srovnávat, protože k paní doktorce chodím odmalička, ale nemám ani v nejmenším důvod měnit. Je příjemná a poradí.