Radomír Taláb, neurolog Hradec Králové

Doc. MUDr. Radomír Taláb

Neurolog

Plácelova 1257/103, Hradec Králové
Privátní ordinace neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

PRIVÁTNÍ ORDINACE NEUROLOGIE od 16. června 2014 v objektu TEREZIÁNSKÝ DVŮR (NÁLEPKOVA KASÁRNA) ulice Plácelova 1257/103 ( k divadlu DRAK) v Hradci Krá...

• Roztroušená skleróza
  • Bolest
  • Alzheimerova choroba

• neurologie

Umístění: jiné místo Jiný

Na pana docenta nemohu nikdy zapomenout.Trpím RS a pan docent mě už v roce 2000 nasadil tu nejlepší léčbu a skoro dvacet let mě drží v relativně dobrém stavu bez atak.Jen škoda,že musel odejít z nemocnice a nakonec zřejmě musela odejít i jeho manželka,výborná lékařka.Bez jejich přítomnosti se cítím velmi opuštěná,nová lékařka mě nezná a tak jen napíše recept a jsem hotová. Chtěla bych jim za vše moc poděkovat.

Umístění: Privátní ordinace neurologie léčba Parkinson.choroby

Velmi si vážím pana docenta ,který je špičkový specialista neurolog a zároveň se velmi hezky jedná s pacienty, má zájem o problémy a hlavně mi již několik let úspěšně pomáhá v mém boji s Parkinsonem. Jsem mu moc vděčná a vřele doporučuji tohoto odborníka všem.

Umístění: Privátní ordinace neurologie Jsem vozíčkář

Nejlepší neurolog kterého jsem potkal, na vše se podívá, věci ho zajímají a se vším pomůže a ordinace luxus.

Umístění: Privátní ordinace neurologie Epilepsie

Doktor, kterého nezajímá vůbec stav pacienta, ale chce mít svoji práci co nejdříve hotovou... To, jakým způsobem ji udělá, mu je úplně jedno :( Zajímá ho jen určitá skupina pacientů a ti, kteří pro něj nejsou zajímaví odbyde hned, aniž by jim chtěl pomoci. Navíc pokaždé, když k němu jdete, čekáte 1-1,5 hodiny déle než na čas, který jste objednaní a to čekárna není zaplněná!!! Pokud můžete, běžte jinam, vůbec nedoporučuji!!!

Neznám lepšího doktora jak po odborné tak lidské stránce. Léči nejen tělo, ale stará se také o duši, tedy hledá příčiny, aby byla léčba skutečně účinná. Za mě vynikající !!!

Děkuji moc panu doktorovi . Po čtyřech letech léčby zde v Trutnove a bez výsledků mohu jen moc poděkovat panu doktorovi , kterému stačili pouze dva měsíce a vím co mě přesně je . Je to úžasný lékař ,příjemný , vše vysvětlí, prostě jednička ve všem. Hrozně moc Děkuji

S panem doktorem jsem velice spokojen. I když moje problémy nejsou tak významný a viditelný jako u jiných pacientů, i tak se mnou zabýval a snažil se řešit problémy.

Absolutní špička v oboru....vždy vše podrobnĕ vysvĕtlí a probere s všechny možnosti...odborník na pravém místě....

O

Myslim,ze to je nej a Pan doktor,i Pani Talabova je Pani Doktorka ,vzdy si na me udelaji cas kdykoli,me neco trapi

S léčbou PANA DOKTORA A JEHO ŽENY jsem velice spokojen. Mnohem více než s vedením kliniky pod Dr. Vališem a spol. Kouba Martin

• Roztroušená skleróza
  • Bolest