Radomír Šlapal, neurolog Blansko

Doc. MUDr. Radomír Šlapal

Uložit

Neurolog Více

17 názor

Uložit


Adresa

Ambulance dětské neurologie
Masarykova 1355/12, Blansko

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • dětská neurologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Ambulance dětské neurologie Jiný

Pan doktor je prostě nejlepší dětský specialista na neu.
Libi se mi na něm,že nejede v zajetych tabulkách medicíny.Snaží se pracovat s tím,že všechno souvisi se vším a,že všechno neni chyba pouze fyzického těla.

J
Umístění: Ambulance dětské neurologie Jiný

Pana doktora nemohu doporučit, velmi dlouho mi trvalo než jsem se vůbec srovnala s tím, že nerozpoznal vadu viditelnou na pohled zkušeným lékařem. Až téměř po půl roce nás odeslal do Brna, protože si již nevěděl rady. V Brně proběhla diagnóza téměř mezi dveřmi a následovala okamžitá vyšetření a termín operace. Bohužel jsme půl roku strávili u pana doktora, takže operaci již nebylo možné provést endoskopicky. Takže syn má jizvu přes celou hlavu. Ta jedna hvězda však panu doktorovi Šlapalovi určitě patří za to, že nás odeslal do Brna.

Doc. MUDr. Radomír Šlapal

Dobrý den,
přestože netuším, o jakého pacienta s viditelnou vadou se jednalo, tak si nemyslím, že bych si jako velmi zkušený lékař nevěděl rady. Rovněž nevím o jakou operaci šlo, ale je velmi málo pravděpodobné, že by z tohoto pohledu čas hrál zásadnější roli.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Panu Doktorovi Šlapalovi vděčím za to, že jsem dnes bez Epilepsie.Je to už víc jak 30 let co mě p. doktor léčil a můžu říct, že to byl nejlepší neurolog, kterého jsem, kdy potkal. Dnes je mi skoro 44let, ale na p. Doktora nikdy nezapomenu.
Děkuji pane Doktore (velké D je naschvál)

J
Umístění: Ambulance dětské neurologie Jiný

Zatím jsme byli u pana doktora jenom jednou ale mám pocit, že nad pacientem opravdu přemýšlí jak mu pomoci. Vše vysvětlí a při tel. konzultaci je také ochotný.

Ověřený profil

Pan Doc.MUDr.Šlapal, CSc. je opravdu kapacita. Má pochopení pro děti i pro rodiče.Jde poznat, že jedná v zájmu dítěte, nemá potřebu vše řešit jen léky. Musím Jej všem doporučit!!

H
Ověřený profil

Pan Docent Šlapal je nejlepší! Hrstková

L
Ověřený profil

Stav naší dcery se zhoršoval, přestože byla léčena v nemocnici s výborným zázemím a zkušenými lékaři, se kterými jsme spolupracovali.
Změnili jsme proto na jaře roku 2012 lékaře, dceru nyní léčí doktor Šlapal. Navrhl změnu léčby a dceřino zdraví se velmi výrazně zlepšilo a stále zlepšuje.
Oceňuji, že doktor Šlapal chápe dítě komplexně. Souvětí "je třeba léčit člověka, nikoli nemoc" v jeho případě není jen fráze. Nepochybuji, že by tento vynikající lékař mohl zastávat také práci skvělého dětského psychologa nebo speciálního pedagoga.

Lukáš Váňa

Z
Ověřený profil

Pana doktora Šlapala můžu jen doporučit.Jeho lidský a individuální přístup mě až překvapil.Je to člověk na pravém místě.Takových odborníků více!

J
Ověřený profil

Doktora Šlapal znám více než 25 let a vždycky byl velmi pečlivý a ochotný .Chodili jsme k němu se synem už v době,kdy byl řadovým lékařem a když přešel do soukromé ambulance v Blansku,zase jsme za ním dojížděli.
Je to výborný lékař a mohu ho všem jen doporučit.
Jana Reifová
24.1.2013

Jsme velice spokojeni s přístupem a nastavenou léčbou Dr. Šlapala. Již nám vyléčil dvě děti. Děkujeme

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • dětská neurologie