Radomír Šlapal, neurolog Blansko

Doc. MUDr. Radomír Šlapal

Uložit

Neurolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 1355/12, Blansko
Ambulance dětské neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Epilepsie
  • Bolesti hlavy
  • ADHD
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • dětská neurologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ambulance dětské neurologie Jiný

Zatím jsme byli u pana doktora jenom jednou ale mám pocit, že nad pacientem opravdu přemýšlí jak mu pomoci. Vše vysvětlí a při tel. konzultaci je také ochotný.


Ověřeny pacient

Pan Doc.MUDr.Šlapal, CSc. je opravdu kapacita. Má pochopení pro děti i pro rodiče.Jde poznat, že jedná v zájmu dítěte, nemá potřebu vše řešit jen léky. Musím Jej všem doporučit!!


H
Ověřeny pacient

Pan Docent Šlapal je nejlepší! Hrstková


L
Ověřeny pacient

Stav naší dcery se zhoršoval, přestože byla léčena v nemocnici s výborným zázemím a zkušenými lékaři, se kterými jsme spolupracovali.
Změnili jsme proto na jaře roku 2012 lékaře, dceru nyní léčí doktor Šlapal. Navrhl změnu léčby a dceřino zdraví se velmi výrazně zlepšilo a stále zlepšuje.
Oceňuji, že doktor Šlapal chápe dítě komplexně. Souvětí "je třeba léčit člověka, nikoli nemoc" v jeho případě není jen fráze. Nepochybuji, že by tento vynikající lékař mohl zastávat také práci skvělého dětského psychologa nebo speciálního pedagoga.

Lukáš Váňa


Z
Ověřeny pacient

Pana doktora Šlapala můžu jen doporučit.Jeho lidský a individuální přístup mě až překvapil.Je to člověk na pravém místě.Takových odborníků více!


J
Ověřeny pacient

Doktora Šlapal znám více než 25 let a vždycky byl velmi pečlivý a ochotný .Chodili jsme k němu se synem už v době,kdy byl řadovým lékařem a když přešel do soukromé ambulance v Blansku,zase jsme za ním dojížděli.
Je to výborný lékař a mohu ho všem jen doporučit.
Jana Reifová
24.1.2013


Jsme velice spokojeni s přístupem a nastavenou léčbou Dr. Šlapala. Již nám vyléčil dvě děti. Děkujeme


Je vynikajici, vsechno pekne vysvetli, posle na dalsi vysetreni pro upresneni diagnozy,je velice vyborny doktor


G
Ověřeny pacient

Pana docenta znám pouze z přednášek na VŠ, kde nám přednášel neurologii.
Školu jsem již dokončila, a když jsem se po dvou třech letech mailem obrátila na pana docenta se žádostí o konzultaci týkající se diagnozy mé dcerky, ochotně se mnou probral možnosti, spoustu věcí vysvětlil, napsal svůj názor.
Určitě je to nejen odborník, ale dle mého názoru i milý a ochotný člověk. Mrzí mě, že bydlíme příliš daleko na to, aby dcerku léčil on.
Takže za sebe - všem doporučuji!


Z

K Panu doktorovi ( píši schválně Panu s velkým P, protože pan doktor si to opravdu zaslouží) jsme se synem Petrem kvůli epilepsii jezdili asi 5 let ( v současné době je již syn 2 roky bez problémů). Nejdříve do dětské nemocnice v Brně Černých polích, kde byl pan doktor promářem neurologického oddělení a poté asi rok a půl do Blanska kam šel vykonávat svoji soukromou praxi. Tohoto pana doktora mohu všem rodičům jejichž děti musí navštěvovat neurolodii jen doporučit, je to odborník na svém místě, vždy se snažil vyhovět, vše nám rodičům řekl na rovinu nic nazatajoval, byl vždy milý a moc příjemný. Kéž by takoví byli všichni lékaři v našem zdravotnictví.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, syn 2,5 nemá zatím srostlou velkou fontanelu. Na prohlídce v 18 měsících jí měl 0,5cm, ale pediatr mi neříkal, že bych to měla hlídat. Od té doby jí má pořád stejnou a všude čtu, že srůstá do 2let. Mám to raději začít řešit s lékařem? Nerada bych něco zanedbala. Děkuji za odpověď.

Nejde jen o nesrostlou VF, ta mimochodem srůstá velmi individuálně. Je podstatně důležitější jakou má syn velikost i tvar hlavy. Podstatný je samozřejmě také jeho celkový zdrav. stav, především pak z pohledu PMV.

Doc. MUDr. Radomír Šlapal

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Epilepsie
  • Bolesti hlavy
  • ADHD
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • dětská neurologie