Praktický lékař stomatolog
Masarykova 900, Orlová

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pán doktor je úžasný.A nejen on,ale i jeho paní sestřička.A nepíšu to proto že jsem pacient bez potíží jak tady bylo několikrát zmíněno. Zažili jsme si s manželem ohledně zubů své a pokud si někdo myslí,že nemoc zubů je bez problémů a pán doktor zamává proutkem a vše je bezbolestné,tak se plete. Bolest je velice individuální záležitost,kterou každý prožívá jinak a za to nelze kritizovat pána doktora.Za mne je to muž na svém místě.Moc děkujeme Slepčíkoví s holkami.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Je empatický, vše srozumitelně vysvětlí a odborně provede. Jsem ráda, že jsem Vaše pacientka.

Když člověk nemá problém, tak je v pohodě. Ale jakmile je problém, tak není až tak ochotný.
Navíc taktéž mám zkušenost se špatně vyvrtaném zubem, kdy už několik měsíců mám extrémně citlivý zub.

Co napsat,je prostě nejlepší,příjemný,citlivý a profesionální pan doktor.To říká i můj manžel který k panu doktorovi chodí také.

Tohoto zubaře nedoporučuji. Čtu tady jak je s ním každý spokojen a ani se tomu vlastně nedivím, v době, kdy jsem k němu chodila, jsem byla spokojená také. Je milý, hodný, vždy mi chválil mé krásné zuby, neslyšela jsem od něj křivého slova. Plombu mi dělal jednou. A pak také nastal problém. Nejenže byl zákrok velmi bolestivý (ale to přejděme, mohla jsem si říct o injekci), ale nebyl udělán dobře, jelikož od zákroku jsem měla zub velice citlivý na studené a sladké (a to jsem ani neměla kaz, plombu mi dal, jelikož jsem tam měla díru a bál se, že by se kaz mohl udělat v budoucnu). Chtěla jsem k němu tedy zajít znova, ale neměl volno, tak jsem jela s mou matkou k jejímu zubaři do Třince. A tam jsem se nestačila divit! Bylo mi řečeno, že ta plomba, kterou mám v puse je naprostá "anonymní práce", nový zubař mi ji upravil, ale i tak už mám díky panu Gvuzdovi tento zub navždy velmi citlivý.

To ale není to nejdůležitější, nejvíc mi vadí, že mi vždy strašně chválil zuby, jak jsou krásné a nový zubař mě okamžitě vyvedl z omylu tím, že mi řekl, že si zuby naprosto špatně čistím, mám všude pozůstatky plaku, které mi ničí dásně a doporučil mi mezizubní kartáčky apod. Podle mého názoru by měl každý zubař upozorňovat své pacienty na to, že nedostatečná (spíše nesprávná z nevědomosti) zubní hygiena může vést až k parodontoze a že je třeba si čistit i mezizubní prostory apod. Ne se starat jen o to, jestli pacient nemá kaz a nashledanou! Navíc služby mého nového zubního lékaře se nedají srovnat, každý zákrok umrtvuje a nad každou plombou si dává tak záležet, že pak člověk ani nepozná, kde ji má. No abych to nenatahovala ještě více, tento zubař podle mě není dobrý, ale nevím, jestli v Orlové vůbec nějaký dobrý je.

S přístupem pana zubaře jsem nad míru spokojená,je příjemný, vstřícný,než zákrok vykoná vše pečlivě vysvětlí.je to velký profesionál - můžu s klidem prohlásit,že od něj žádný zákrok nebolí,se zubama jsem si užila své.A jsem moc ráda,že jsem u něj mohla zaregistrovat i své 3 děti.A že jsou u něj dlouhé čekací termíny? Vůbec se nedivím......Mnohým by mohl jít příkladem,vřele doporučuji,totéž platí i o sestřičce.

Super stomatolog

K panu doktorovi docházíme oba s manželem, já jsem k němu přešla od dětské zubařky, takže k němu chodím léta a manžel přešel od své příšerné zubařky, oba jsme velmi potěšení příjemným přístupem a profesionalitou, pan doktor nám vždy vše vysvětlí a opravdu skvěle se nám oběma věnuje. Je to zubař, jakého si všichni mohou přát, vřele doporučuji! Sestřička také velmi příjemná!

Perfektní zubař perfektní přístup k pacientům.