Ordinace specialisty - ortodoncie
Roentgenova 1, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Neznám srovnatelnou empatickou lékařku jako je Mudr. Martinicová Hledala bych nejprve chybu či problém v dceři, až poté bych zaujala dané dle mého názoru nespravedlivé hodnocení. K Mudr.Martinicové chodím druhý rok, vždy nejprve rozebere konkrétní postup resp. situaci ,co nás při kontrole čeká a až poté přistoupí k prohlídce ,postup práce vždy komentuje. Vždy je vyrovnaná,ochotná diskutovat, naprosto profesionální.Cena je víc než příznivá.ABSOLUTNĚ NESOUHLASÍM S VAŠÍM NÁZOREM.

Po té, co se má dcera zeptala co jí bude doktorka dělat a lékařka na ní vystartovala ať není hysterická, že si jinak můžeme hledat jiného ortodonta, jsme si ho začali hledat. Musím podotknout, že má dcera byla u této lékařky poprvé, bojí se zubaře jako většina z nás, ale rozhodně není hysterická. Jen chce vědět na co se má připravit. Jde o to, že konzultace stála 500 Kč a za ty peníze bych si představovala jiný přístup. Předpokládám, že hlavně dětští pacienti lékařku živí, tak by se podle toho k nim měla chovat. A i desetileté dítě potřebuje komunikovat. Jediné co lékařka způsobila je to, že se jí dcera bojí a to jsme ještě ani nezahájili léčbu. Pevně věřím, že najdu někoho, kdo se k mé dceři bude chovat profesionálně, ale i mile.

Vřele doporučuji, pokud stojíte o kvalitní srovnání zubů a zároveň nechcete vyhazovat peníze oknem (=někomu do kapsy). Má velmi pečlivý a zodpovědný přístup, důkladně vysvětlí postup a důvody léčby. Ceny jsou avízované a průhledné, vysvětlí vám, co hradí pojišťovna a co ne a můžete se rozhodnout, jaký materiál zvolíte. Je důsledná a nepřistoupí ani na nekvalitní materiály ani na krácení léčby. Sestřička je milá, příjemná a vychází vstříc s objednáváním apod. Nemám co vytknout.

Musim souhlasit! Velice prijemna doktorka, super pristup k pacientum a jsem ji vdecna za sve zuby :-)

vyborny pristup k pacientum. vdecim ji za krasne rovne zuby. kazdy pripad posuzuje individualne a je mila na pacienty. doporucuju!