Radomila Martinicová, ortodontista Praha

MUDr. Radomila Martinicová

Ortodontista Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Roentgenova 1, Praha
Ordinace specialisty - ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Neznám srovnatelnou empatickou lékařku jako je Mudr. Martinicová Hledala bych nejprve chybu či problém v dceři, až poté bych zaujala dané dle mého názoru nespravedlivé hodnocení. K Mudr.Martinicové chodím druhý rok, vždy nejprve rozebere konkrétní postup resp. situaci ,co nás při kontrole čeká a až poté přistoupí k prohlídce ,postup práce vždy komentuje. Vždy je vyrovnaná,ochotná diskutovat, naprosto profesionální.Cena je víc než příznivá.ABSOLUTNĚ NESOUHLASÍM S VAŠÍM NÁZOREM.


Po té, co se má dcera zeptala co jí bude doktorka dělat a lékařka na ní vystartovala ať není hysterická, že si jinak můžeme hledat jiného ortodonta, jsme si ho začali hledat. Musím podotknout, že má dcera byla u této lékařky poprvé, bojí se zubaře jako většina z nás, ale rozhodně není hysterická. Jen chce vědět na co se má připravit. Jde o to, že konzultace stála 500 Kč a za ty peníze bych si představovala jiný přístup. Předpokládám, že hlavně dětští pacienti lékařku živí, tak by se podle toho k nim měla chovat. A i desetileté dítě potřebuje komunikovat. Jediné co lékařka způsobila je to, že se jí dcera bojí a to jsme ještě ani nezahájili léčbu. Pevně věřím, že najdu někoho, kdo se k mé dceři bude chovat profesionálně, ale i mile.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji, pokud stojíte o kvalitní srovnání zubů a zároveň nechcete vyhazovat peníze oknem (=někomu do kapsy). Má velmi pečlivý a zodpovědný přístup, důkladně vysvětlí postup a důvody léčby. Ceny jsou avízované a průhledné, vysvětlí vám, co hradí pojišťovna a co ne a můžete se rozhodnout, jaký materiál zvolíte. Je důsledná a nepřistoupí ani na nekvalitní materiály ani na krácení léčby. Sestřička je milá, příjemná a vychází vstříc s objednáváním apod. Nemám co vytknout.


P

Musim souhlasit! Velice prijemna doktorka, super pristup k pacientum a jsem ji vdecna za sve zuby :-)


R

vyborny pristup k pacientum. vdecim ji za krasne rovne zuby. kazdy pripad posuzuje individualne a je mila na pacienty. doporucuju!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti