Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Orlí 27, Brno
Specialista v ortodoncii

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Specialista v ortodoncii ortodontické konzultace

Dostavily jsme se pouze na konzultaci, zjišťujeme jaké možnosti, v řešení postavení svých zubů, dcera má. Pan doktor je příjemný,erudovaný, tak i sestřička. Cenově jsou průměrní. Tímto ještě jednou děkujeme.

H
Ověřeny pacient

Dobrý den.
Pan doktor i sestřička jsou nejen odborníci na svém místě, a vše vysvětlí, ale málo kdy se setkám s tak vlídným a příjemným vystupováním ze strany zdravotního personálu. Hlavně k dětem kteří třeba nevědí co se bude dít vše v klidu vysvětlí, aby se nebáli. Dnes, už to bude asi 4 roky co docházíme do ordinace, takže to není jedna zkušenost. V této ordinaci jsme maximálně spokojeni.
Kolková

K
Ověřeny pacient

Naše zkušenost je přesně opačná. Na ortodoncii docházíme druhým rokem. Od začátku nám byly při každé návštěvě veškeré kroky postupně vysvětleny. V případě potíží stačilo zavolat, přijati jsme byli ještě ten den. Oceňuji i pečlivost a organizaci. Žádné zdlouhavé vysedávání v čekárně.

K
Ověřeny pacient

Zkušenost máme přesně opačnou. Na ortodoncii chodíme druhým rokem. Jednotlivé postupy nám byly vždy vysvětleny před každým zákrokem a při každé návštěvě. I v případě potíží nám pan doktor vyšel vstříc ihned.

D
Ověřeny pacient

Paní anonymko Iveto7, vysvětlil jsem Vám vše jako ostatním, kteří vždy pochopili, nebo se optali. Vy jste totiž nevnímala a nechápala o co jde, takže jsem Vám to vysvětloval způsobem srozumitelným pro 12 - 15 leté děti, ale opět jste nevěděla, která bije. To je moje zmatenost nebo Vaše ??? Myslím si, že ani sebedelší a sebelepší výklad nepomůže tam, kde není dostatečný IQ. Tam pak nastupuje anonym - na to tak akorát stačí. Pěkný den.

I
Ověřeny pacient

dostali jsme z něj strach, mluvil zmateně, můžeme si sami vybrat jaké chceme rovnátka fixní či vyndávací , jako bychom tomu rozuměli , za 2 minuty oničem neví a řekne, že je čas , byli jsme tam 1x a naposledy

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

velmi špatná komunikace s lékařem

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti