Vydmuchov 399/, Karviná
Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Příjemná paní doktorka,vstřícná,ikdyž jsem nebyl objednán,přesto mi provedla zákrok na počkání.Vřele doporučuji

Vynikající doktorka , měl jsem kožní onemocnění na obličeji a po návštěvě paní doktorky jsem byl do týdne vyléčen . Děkuji moc :-)

Paní doktorka je odborník na svém místě. Dcera má atopický ekzém, vždy dostala nejnovější a nejúčinnější léčbu. Na takového profesionála si ráda počkám. Ordinace a její vybavení je v kompetenci nemocnice. Znalosti, dovednosti a zkušenosti jsou mnohem důležitější, než kdyby bylo vše ze zlata, to navíc pacientům ani nepomůže. Vřele všem doporučuji.

Vystřídala jsem asi 4 lékaře (kožní) a až paní doktorka mi opravdu pomohla...
z mých zkušeností je nejlepší...doporučuji všem :-)

Nejen pohledná, ale také empatická lékařka, pomohla mi jak s akné, tak s vypadáváním vlasů. Vřele doporučuji, z mých zkušeností nejlepší.
A také je moc příjemná.

Velmi mi pomohla a mohu tvrdit, že mi zachránila nohu. Byla velmi obětavá. Děkuji.

Příjemná a velmi fundovaná pani doktorka. Ihned vám pomůže i při náročnějších problémech. Ve Vítkovické nemocnici nám velmi chybí. Vřele doporučuji.

Milá paní doktorka, pohledná, vnímavá. Chcete-li se svěřit - není lepší volba. Máte-li ovšem nějaký problém a chcete aby vás někdo vyléčil, pak jděte jinam.